Modne w tym sezonie

Moda bez granic

8 standardów oficjalnej garderoby eleganckiego faceta

Moda męska na karnawał
Obecnie elegancki mężczyzna to człowiek nastawiony na sukces i zazwyczaj dobrze wie, co chce osiągnąć. Przeważnie właśnie poprzez swój strój manifestuj status majątkowy. Z reguły ma świadomość, że powinien dbać o swój wizerunek, który jest jego najskuteczniejszą wizytówką.Zakup eleganckich ubrań do dobra inwestycja, ponieważ zadbany mężczyzna jest lepiej postrzegany przede wszystkim w środowisku biznesowym. Na przykład na spotkaniu z klientem, czy w innych typowych sytuacjach służbowych liczy się pierwsze wrażenie, stąd też trzeba zadbać o swój wygląd.

Autor: paul goyette

Nim pójdziemy się na zakupy, trzeba sprawdzić kilka istotnych elementów.Przede wszystkim, jaki mamy typ figury oraz jaki rozmiar. W przypadku męskiej garderoby kwestia rozmiaru jest nieco bardziej skomplikowana,ponieważ kupując na przykład koszulę, musimy znać długość rękawa i numer kołnierzyka. Oczywiście w profesjonalnym sklepie z konfekcją męską możemy liczyć na fachową pomoc sprzedawcy, jednak takie rzeczy zawsze warto wiedzieć. Oprócz tego pamiętając, który typ figury posiadasz, będziesz wiedział, jaki dobrać krój koszuli czy spodni, aby wyglądać jak najkorzystniej. Należy pamiętać, aby unikać ubrań, które deformują sylwetkę lub uwydatniają wszystkie jej wady.

Modne koszule męskie (zobacz tu na ) to podstawa każdej garderoby. Dobrze dopasowana koszula sprawdzi się w każdej sytuacji, zarówno w pracy, jak i na randce. Najbardziej profesjonalna jest koszula z długim rękawem koszula (przeczytaj więcej tutaj)m kolorze. To także podstawowy element dress code’u w większej firmie. Koszula z krótkim rękawem jest raczej mniej oficjalna i na pewno nie należy jej ubierać na spotkania biznesowe. Nie zapominajmy, że wysokiej jakości koszula to rzecz, za którą warto zapłacić. Przeważnie modne modele są wykonane z wysokogatunkowej bawełny, dzięki czemu koszula dobrze się pierze koszula (sprawdź ofertę)je.

Moda męska na Walentynki
Autor: Digel
Źródło: Digel

Każdy nowoczesny mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie markowy garnitur. Naturalnie na co dzień można nosić perfekcyjnie skrojoną marynarkę, jednak w wielu sytuacjach garnitur jest konieczny. Klasyczny kolor, który zalecamy to marengo, czyli ciemny odcień szarego. Naturalnie na specjalne okazje można wybrać coś bardziej odważnego, przykładowo garnitur w drobne paski. Aby efekt był zadowalający do klasycznego garnituru dobrze jest założyć koszulę z mankietem. Wówczas niezbędnym elementem kompletu będą złote spinki do koszuli (chromowane spinki do mankietów koszuli).