Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Bądź śliczna tej wiosny i dopasuj płaszcz do swojego ubrania

images
Nim lato na stale zagości w naszej garderobie musimy zmierzyć się z nadchodząca szybkimi krokami wiosną. Wraz z jej nadejściem pochowajmy w ciemny kąt ciężkie ciuchy i otwórzmy się na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy czapki tak, żeby nie straszyły nas do następnego sezonu. Zanim jednak przyjdzie nam wskoczyć w krótkie spódniczki i dopasować do tego bluzeczki z krótkim rękawem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale delikatnych płaszczykach, które będą w sam raz do wiosennych wyjść do kina.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej ciepłe, dlatego na cieszenie się płaszczami mamy tak naprawdę tylko ze dwa miesiące. A że z pogodą różnie bywa, wkładanie lżejszych ciuchów w nadchodzących dniach w ogóle może stać mało praktyczne. Jednak nie bójmy się, szanowne panie i już przyszykujmy portfele, aby w najbliższym okresie glamour.

Tej wiosny nosić się będzie płaszcze z dawnych lat. Przeszukajmy, więc komody naszych mam i babć i zweryfikujmy, co możemy z nich wyszperać i wykorzystać do teraźniejszych modowych wariacji. Na przekór porze roku, która jest przeważnie bogata w barwy rodzącej się natury dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie brąz. Ku rozpaczy fanek pastelowych barw takie w zasadzie nie będą występować. Krój płaszczy jest prosty, a długość jest tuż za pośladki. Jeśli ktoś tęsknił za trenczami to tej wiosny będzie się mógł nimi zachwycać na nowo. Ciuchy, których znakiem firmowym są wyraźnie i gruby pasek uwydatniający smukłość sylwetki, znów zagoszczą w naszych miastach.

Tkaniny, z których uszyte będą płaszcze, zachwycą panie tęskniące za modowym szaleństwem lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie konieczne artykuły, które tej wiosny zrobią z Ciebie królową stylu.