Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Stań się modna z nowoczesnymi zabiegami pielęgnacyjnymi

Depilacja laserowa nóg
Kryteria piękna bez końca ewoluują, z całą pewnością można powiedzieć, że każdego roku odkrywane są nowatorskie sposoby pielęgnowanie kobiecej jak również męskiej urody. Za przykład może służyć depilacja laserowa, która coraz wyraźniej wypiera powszechnie dostępne metody służące pozbywaniu owłosienia.

Jak sprawnie usuwać zbyteczne owłosienie?

szerzej na ten temat
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Pani, która dba o siebie, ma obowiązek pamiętać o likwidowaniu zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Na chwilę obecną pokryte włoskami ciało uważa się jako nieładne i niehigieniczne, a gładka skóra świadczy o troszczeniu się o urodę. Niepotrzebne owłosienie da się usuwać za pomocą środków kosmetycznych, golarek, past cukrowych lub depilatorów elektrycznych. Należy jednak wspomnieć, że tak usuwane włoski po pewnym czasie odrastają ponownie. Kobiety, które potrzebują skuteczniejszych metod, mogą udać się na wizytę w salonie kosmetycznym oraz wykonanie depilacji przy użyciu lasera. Depilacja laserowa jest coraz chętniej stosowanym zabiegiem, przy jej pomocy da się niwelować owłosienie z takich partii ciała, jak: łydki, ręce, twarz, korpus, plecy, pachy czy okolice bikini – więcej informacji.

Pełne wargi wizytówką kobiecości

Innym zabiegiem, na który decyduje się mnóstwo osób, okazuje się powiększanie warg lub korekta ich proporcji. Czynność ta opiera się na wstrzyknięciu w wargi kwasu hialuronowego. Zabieg jest przeznaczony dla kobiet w każdym wieku, pozwala retuszować miejsca, z których dużo pań jest niezadowolonych, a także pozbyć się zmarszczek. Powiększanie warg może być zabiegiem bolesnym, co ma ścisły związek z faktem, iż skóra ust i ich okolic jest wyjątkowo wrażliwa i mocno unerwiona. Nie powinno się jednak obawiać wspomnianego zastrzyku, ponieważ kosmetyczki aplikują specjalne lekarstwo przeciwbólowe, np. w kremie.

Ładna? Tak, ale z rozwagą!

Panie mogą ścierpieć wyjątkowo wiele, żeby wyglądać pięknie i zmysłowo. Trzeba jednak wspomnieć o tym, że tego rodzaju czynności pielęgnacyjne zobowiązują do rozwagi. Zanim zdecyduje się na wykonanie któregoś z nich, trzeba umówić się na specjalne wywiady i testy. Wcześniejszy wywiad daje szansę wykryć ograniczenia do przeprowadzenia planowanego zabiegu.