Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Bezpieczny botoks w dłoniach wytrawnego znawcy

Zabieg
W dzisiejszych czasach powierzchowność ma ogromne znaczenie, tak jak w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Ogromne zapotrzebowanie na odmładzanie powoduje, że medycyna estetyczna proponuje coraz to lepsze procedury na odmłodzenie sylwetki. Jednym z najskuteczniejszych są iniekcje z botoksu.

Botox
Autor: Dreamstine
Źródło: Dreamstine
Botoks czyni, że rysy stają się delikatne, a buzia wygląda kilka lat młodziej. Wstrzykiwanie botoksu zapewnia natychmiastowy efekt, ale wypada liczyć się z prawdopodobieństwem utrudnień. Botoks Warszawa w rękach wytrawnego specjalisty jest bezpieczny. Wstrzykuje się go w nieznacznych porcjach, działa miejscowo, nie jest przyswajany przez organizm, a po paru miesiącach nie ma po nim śladu.

Jeśli zabiegi na procesy starzenia przeprowadza się w prestiżowym gabinecie, nie powinno się się frasować o rezultaty uboczne, ani o późniejszą mimikę. Należy jednak mieć na uwadze, że botoks – http://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/toksyna-botulinowa-botoks-wroclaw/ – to mieszanka toksyczna i powinno się to robić u sprawdzonego profesjonalisty. Injekcje z botoksu to oręż w walce ze zmarszczkami, ale niestety jest to całkiem droga procedura. Botoks cennik zależy od porcji wykorzystanej mieszanki, na przykład iniekcja w okolice kurzych łapek kosztuje około 800-900 zł, a zabiegi na czoło, między brwiami 900-1600 zł.

Zabiegi na odmłodzenie nie są tanie, ale zapewniają doskonałe wyniki. Botoks Warszawa to jedna z najsilniejszych zwykłych toksyn, jaka w niewielkich porcjach może być stosowana w neurologii, chorobach skóry i medycynie estetycznej. Stosowanie botoksu wspiera w mniej inwazyjny sposób niż operacje plastyczne likwidujące istniejące zmarszczki mimiczne. Od niedawna wykorzystuje się je też do podniesienie opadających kącików ust (cena ok. 400-500 zł), zmarszczek palacza nad górną wargą.

Zupełną nowością jest użytkowany botoks do zmniejszenia zmarszczek na szyi, także kształtowania biustu. Przed zabiegiem nie są wymagane żadne procedury. Wystarczy dokładny wywiad lekarski przeprowadzony na początku wizyty. Więcej na powiadomić doktora o wszystkich przyjmowanych środkach farmaceutycznych. Zdecydowanym przeciwwskazaniem do zabiegu jest czas ciąży i laktacji.