Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Bielizna damska – gorsety, biustonosze, piżamy

Krisline - piżama
Bielizna jest bardzo ważną częścią codziennej garderoby. Gdy jest niewygodna to popsuje cały dzień, a nawet noc, podczas snu. By się od tego uchronić należy wybierać bieliznę która jest doskonale dopasowana, ale co ważniejsze pozwala skórze oddychać. Wbrew pozorom nie muszą to być nudne zestawy. Obecnie powszechnie dostępna stała się bielizna wygodna a zarazem seksowna, lecz niestety często wiąże się to z wysoką ceną.

kobieta w gorsecie
Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com

Istotnym elementem kobiecej garderoby są biustonosze. To one sprawiają, że kobieta może poczuć się wyjątkowo, dlatego muszą być wygodne, nie uwierać, być drugą skórą. Jak wybrać taki biustonosz najlepiej pomoże specjalistka w salonie z bielizną, ponieważ mierzenie na własną rękę często może wprowadzić w błąd, a wybór i tak okaże się mało trafny.

Jagna.pl - markowa bielizna
Źródło: Jagna.pl

Która bielizna nadal jest najbardziej ekstrawagancka i sławna? Oczywiście to stringi i są noszone przez prawie wszystkie kobiety. Te, jak każdy inny element bielizny, powinny być dobierane bardzo starannie. Nie można przy zakupie zwracać uwagę tylko i wyłącznie na ich wygląd, ponieważ potem może okazać się, że nie można ich używać. Kolejnym hitem w tym temacie jest bielizna wyszczuplająca >oferta sklepu<. Pozwala ukryć delikatne zaokrąglenia, świetnie nadaje się pod wieczorową sukienkę lub delikatną spódnicę. Niestety zazwyczaj przy zakupie sprawdza się metoda - czym drożej tym lepiej. Najtańszy rodzaj może wcale nie przynieść efektu, lub co gorsza - nieoczekiwanie da efekt odwrotny.

Większą swobodę mamy przy wybieraniu piżamy damskiej. W tym wypadku wystarczy by rozmiar był odpowiedni i żeby materiał, z którego została wykonana był dobrej jakości, na przykład z bawełny. By nie były nudne, na rynku dostępne są piżamy z zabawnymi obrazkami i podpisami. Również stroje kąpielowe >sklep z bielizną damską i męską< mogą być wybierane z mniejszą dokładnością. By były wygodne wystarczy zazwyczaj by nie były za małe lub za duże. Przy ich wybieraniu można spokojnie kierować się wyglądem.