Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Blogowy styl, czyli polska moda

Jakiś czas temu w naszym kraju zaczęły pojawiać blogi szafiarskie. To na nich każdy może podejrzeć modę zupełnie inną, nie mieszczącą się w regułach, ale także proste stylizacje prosto z sieciowych sklepów. Obecnie sporo blogerek profesjonalnie zajmuje się modą.

Kiedyś blog modowy był jedynie pretekstem do nawiązania znajomość i dzielenia się pasją do mody. Dziewczyny pokazywały, co upolowały na wyprzedażach lub w najlepszych lumpeksach. Czasami sukienki H&M lub innej modnej firmy zdobywały naprawdę za 5zł. Robiły zjazdy, zamieniały się ciuchami, a zwykle jakaś znana firma obuwnicza przysyłała miły podarunek. Trend przyjął się tak mocno, że powstały setki blogów, a najbardziej znane przemieniły się w zawodowe strony internetowe i przynoszą spore zarobki.

Ekskluzywna modaW związku ze zmianami znane blogerki rzadziej noszą kurtki H&M kupione na obniżkach, dzisiaj interesujący są już znani projektanci. Mnóstwo blogerek promuje ubrania polskich projektantów, którzy dopiero wkraczają na rynek. Blogerki mają więc coraz droższe ubrania, nie pamiętając już, jak wiele znaczyło kiedyś 5 zł podczas promocji w lumpeksie. Zwykle atakowane i naturalnie wyczekiwane są prace projektantów dla popularnych sieci z ubraniami, tak jak przykładowo Versace dla H&M kolekcja 2013. Sukienki czy buty największych marek nie są robione dla mas, a w modzie najczęściej istotne jest to, żeby odróżnić się od reszty. To przede wszystkim miła wiadomość, że mamy blogerki, które mają możliwość ubierać się ekskluzywnie.

Modny zawódBlogerki, które osiągnęły sukces w Internecie, dzięki ciekawym stylizacjom i dobrym zdjęciom, jeżdżą po całym świecie jako ambasadorki znanych marek. Jeżdżą też na pokazy i imprezy w towarzystwie gwiazd, odwiedzają każdy Fashion Week. Nie spodziewały się, że z szafiarek pokazujących ciekawe zestawy ubrań staną się popularnymi modelkami, stylistkami, a nawet projektantkami. Jeśli któraś z nich włoży sweter H&M, wiadomo, że grupa fanek pobiegnie do sklepu po taki sam.

Źródło: domodi