Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: bluzy

bluzy

Panowie także pragną być modni, garderoba męska staje się coraz ciekawsza, zatem mają w czym przebierać

mężczyzna
Nie tylko panie pragną wyglądać wspaniale, również panowie uwielbiają okazywać się modnie i właściwie ubrani. Na szczęście sytuacja temu sprzyja, ponieważ twórcy mody dbają nie tylko o kobiece potrzeby, ale też i o męskie. Kolekcje mody dla mężczyzn są wyjątkowo bogate oraz zróżnicowane, dostarczając w równym stopniu części garderoby na wyjątkowe okoliczności, jak także zakładanej na co dzień. Mężczyźni mają w czym przebierać, gdyż w butikach z modą również nie brak gustownej garderoby tworzonej z myślą o nich.

Wiosenna kolekcja H&M

Kolekcja ubrań Winter Pastel
Zbliża się wiosna, a zatem czas ściągnięcia z siebie kilku warstw ubrań, grubych spodni i ocieplanych bluz. Jeżeli nie masz pomysłu co na siebie założyć wiosną, ten tekst został napisany właśnie dla ciebie. Pierwsza rzecz, którą musisz uczynić, to zastanowić się nad tym, jakie ubranie jest równocześnie bardzo kobiece i pasuje akurat do wrzucania na siebie w wiosenne dni.

Fotografia pradziadka

sport
Mój pradziadek Stanisław na fotografii sprzed wieku wystrojony jest w galowe ubranie: w surdut, nienaganną białą koszulę, brązową kamizelkę, z której kieszeni wystaje zegarek zwany „cebulą”. Nigdy nie poznałem go osobiście. Zmarł zaraz przed wybuchem II Wojny, nie miałem więc takowej możności. Zgadywać tylko mogę co sobie myślał pozując do tego zdjęcia.

Najnowsza bielizna termoaktywna

w podróży
Ciuchy termoaktywne początkowo używane były w zgodzie z przeznaczeniem czyli jako specjalistyczna odzież sportowa albo dla wojska. Z biegiem lat jej przeznaczenie wzrosło bardzo. Głównie dlatego, że jest ona nadzwyczaj komfortowa w używaniu również codziennym.

Jej cechy dają komfort a jest to przecież istotne jeśli mówimy o takich przedmiotach jak np. bokserki termoaktywne – ubranie, które ze swej natury musi być wygodne.

Bluzy muzyczne męskie zainkasujemy w różnorakich modelach

pewex

Mamy szansę zakupić sportowe skarpety męskie

W pełnych butach jesteśmy właściwie przez znaczniejszą część dnia, którą spędzamy w pracy i na dojazdach do niej, przez to musimy zainwestować w takie skarpety, które będą dopasowane oraz będą pochłaniały nadmiar wilgoci. Co więcej skarpety męskie mają szansę być w różnej grubości, w zależności od tego, czy potrzebujemy takich, w których będziemy ćwiczyć, czy takich, które będą ubierane do garnituru.

Dwadzieścia pięć lat przemian

Katarína Štumpfová, tancerka
Wraz z przemianami po wyborach 4 czerwca 89 i bogaceniem się społeczeństwa rodacy postanowili nadrobić zacofanie spowodowane gospodarką centralnie sterowaną. Proces ten przebiegał i wciąż przebiega wielotorowo. Zaczął się on jeszcze przed 4 czerwca 1989. Stosunkowo najszybciej ten proces postępował w życiu gospodarczym. Jak grzyby po deszczu tworzyły się małe firmy i malutkie jednoosobowe interesy. Po latach z wielu z nich wyewoluowały firmy giganty.

O modzie dla panów

images
Panowie także zastanawiają się, co na siebie włożyć. Może ich rozmyślania nie są tak długotrwałe jak u pań, jednak też mogą być uciążliwe. Nad czym głównie rozmyślają mężczyźni, jeśli chodzi o ubiór? Czy zimno czy ciepło, jakie ubranie najlepsze na daną porę roku, czy to faktycznie do siebie pasuje. Wbrew pozorom, mężczyznom też zależy na dopasowanym i eleganckim ubraniu. W tekście zamieszczamy kilka rad, które mogą ułatwić życie.

Skejci, pasja czy subkultura?

skatepark
Mamo, tato jestem skatem!
Konsternacja. Jak przekazać tę wiadomość babci? Spokojnie. Nie taki skat (skejt) straszny jak go malują. To po prostu młody człowiek, który lubi deskorolki, rowery czy rolki. Grupa społeczna, coraz bardziej powszechna wśród młodzieży. Ludzie pozytywnie nastawieni do społeczeństwa, nie wyznający żadnej religii. W tym środowisku najważniejsza jest znakomita zabawa a także opanowanie coraz to bardziej spektakularnych w odbiorze i trudniejszych sztuczek.

Zmiana odzieży, a więc bardzo komfortowe rozwiązanie na jesienną aurę

spodnie i legginsy
Koniec lata to koniec upałów i początek zakładania kolejnych warstw ubrań. Zwolennicy tej pory roku nie będą zachwyceni jeśli część swojej garderoby, z letnimi ubraniami włącznie zostanie ulokowana w szafie na kolejny rok. Jesień i zima to początek zakładania kurtek, bluz, szali i długich spodni – męczarnia dla wielu osób.