Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: bluzy

bluzy

Fotografia pradziadka

sport
Mój praprzodek na zdjęciach sprzed wieku wystrojony jest w galowe ubranie: w garnitur, nienaganną śnieżno-białą koszulę, czarną kamizelkę, z której kieszeni wystaje zegarek tak zwana „cebula”. Nigdy nie spotkałem go osobiście. Zmarł w przededniu wybuchu II Wojny, nie miałem zatem takowej możności. Domyślać się tylko mogę o czym myślał pozując do tej fotografii.

Bluzy muzyczne męskie zainkasujemy w różnorakich modelach

pewex

Mamy szansę nabyć sportowe skarpety męskie

W pełnych butach chodzimy właściwie przez większą część dnia, którą jesteśmy w pracy oraz na dojazdach do niej, dlatego powinniśmy zainwestować w takie skarpety, które będą dopasowane oraz będą pochłaniały nadmiar wilgoci. Co więcej skarpety męskie mogą być w przeróżnej grubości, w zależności od tego, czy potrzebujemy takich, w których będziemy ćwiczyć, czy takich, które będą ubierane do garnituru.

Skejci, pasja czy subkultura?

skatepark
Mamo, tato jestem skatem!
Zakłopotanie. Jak przekazać tę wiadomość babci? Bez obaw. Nie taki skat (skejt) straszny jak go malują. To jedynie młody człowiek, lubiący deskorolki, rowery czy rolki. Grupa społeczna, coraz bardziej popularna wśród młodzieży. Osoby pokojowo nastawione do świata, nie wyznający żadnej religii. Dla tych ludzi najważniejsza jest rewelacyjna zabawa oraz opanowanie coraz to bardziej spektakularnych w odbiorze i trudniejszych akrobacji.

Wiosenna kolekcja H&M

Kolekcja ubrań Winter Pastel
Nadchodzi wiosna, a zatem okres zdjęcia z siebie kilku warstw ciuchów, ocieplanych spodni i ocieplanych bluz. O ile nie masz pojęcia co na siebie wsunąć wiosną, ten tekst został napisany specjalnie dla ciebie. To, co należy zrobić, to pomyśleć nad tym, jakie ubranie jest jednocześnie bardzo kobiece i nadaje się akurat do wrzucania na siebie w słoneczne dni.

Dwadzieścia pięć lat przemian

Katarína Štumpfová, tancerka
Wraz ze zmianą systemu po 89 roku i bogaceniem się społeczeństwa Polacy postanowili zniwelować zacofanie spowodowane komunizmem. Proces ten przebiegał i chyba ciągle przebiega wielotorowo. Rozpoczął się on jeszcze przed 4 czerwca 1989. Stosunkowo najszybciej ten proces następował w życiu gospodarczym. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki powstawały niewielkie firmy i maleńkie jednoosobowe interesy. Po czasie z wielu z nich powstały największe dziś istniejące koncerny.

Panowie także pragną być modni, garderoba męska staje się coraz ciekawsza, zatem mają w czym przebierać

mężczyzna
Nie tylko panie pragną wyglądać elegancko, również mężczyźni lubią być modnie oraz właściwie odziani. Pomyślnie sytuacja temu sprzyja, bowiem projektanci mody troszczą się nie tylko o damskie potrzeby, lecz też i o męskie. Kolekcje mody dla panów są niezwykle bogate oraz zróżnicowane, dostarczając zarówno części odzieży na uroczyste okoliczności, jak także noszonej na co dzień. Panowie mają w czym wybierać, gdyż w sklepach z modą również nie brak gustownej garderoby tworzonej z myślą o nich.

Zmiana odzieży, a więc bardzo komfortowe rozwiązanie na jesienną aurę

spodnie i legginsy
Koniec lata to koniec upałów i początek zakładania kolejnych warstw ubrań. Zwolennicy tej pory roku nie będą zachwyceni jeśli część swojej garderoby, z letnimi ubraniami włącznie zostanie ulokowana w szafie na kolejny rok. Jesień i zima to początek zakładania kurtek, bluz, szali i długich spodni – męczarnia dla wielu osób.

Najnowsza bielizna termoaktywna

w podróży
Ubrania termoaktywne początkowo używane były zgodnie ze swoim przeznaczeniem czyli jako profesjonalna odzież sportowa albo dla służb mundurowych. Z biegiem czasu jej zastosowanie poszerzyło się znacznie. Głównym tego powodem jest to, że jest ona bardzo wygodna w noszeniu również na co dzień.

Jej parametry zapewniają komfort a jest to przecież niezwykle ważne jeśli mowa o takich przedmiotach jak na przykład bokserki termoaktywne – bielizna która ze swej natury musi być wygodna.

O modzie dla panów

images
Panowie także stoją przed dylematem, co na siebie włożyć. Może ich rozmyślania nie są tak męczące jak u pań, jednak też mogą być uciążliwe. Nad czym głównie zastanawiają się mężczyźni, jeśli chodzi o ubiór? Czy zimno czy ciepło, jakie ciuchy są najlepsze na daną porę roku, czy to faktycznie do siebie pasuje. Wbrew pozorom, mężczyznom także zależy na dopasowanym i eleganckim ubraniu. W tekście publikujemy kilka wskazówek, które mogą ułatwić życie.