Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: bluzy

bluzy

Fotografia pradziadka

sport
Mój praprzodek na zdjęciu sprzed wieku wystrojony jest w galowy strój: w surdut, nienagannie bielutką koszulę, brązową kamizelkę, w której kieszonce umieszczony jest zegarek tak zwana „cebula”. Nigdy nie spotkałem pradziadka osobiście. Umarł w przededniu wybuchu Drugiej Wojny, nie miałem zatem takowej możności. Zgadywać tylko mogę o czym myślał pozując do tej fotografii.

Dwadzieścia pięć lat przemian

Katarína Štumpfová, tancerka
Wraz ze zmianą systemu po 89 roku i bogaceniem się społeczeństwa Polacy postanowili zniwelować zacofanie spowodowane komunizmem. Proces ten przebiegał i chyba ciągle przebiega wielotorowo. Rozpoczął się on jeszcze przed 4 czerwca 1989. Stosunkowo najszybciej ten proces następował w życiu gospodarczym. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki powstawały niewielkie firmy i maleńkie jednoosobowe interesy. Po czasie z wielu z nich powstały największe dziś istniejące koncerny.

Panowie także pragną być modni, garderoba męska staje się coraz ciekawsza, zatem mają w czym przebierać

mężczyzna
Nie tylko panie pragną wyglądać elegancko, również mężczyźni lubią być modnie oraz właściwie odziani. Pomyślnie sytuacja temu sprzyja, bowiem projektanci mody troszczą się nie tylko o damskie potrzeby, lecz też i o męskie. Kolekcje mody dla panów są niezwykle bogate oraz zróżnicowane, dostarczając zarówno części odzieży na uroczyste okoliczności, jak także noszonej na co dzień. Panowie mają w czym wybierać, gdyż w sklepach z modą również nie brak gustownej garderoby tworzonej z myślą o nich.

Bluzy muzyczne męskie zainkasujemy w różnorakich modelach

pewex

Możemy kupić sportowe skarpety męskie

W pełnych butach chodzimy praktycznie przez znaczniejszą część dnia, którą spędzamy w pracy oraz na dojazdach do niej, przez to musimy zainwestować w takie skarpety, które będą wygodne oraz będą wchłaniały większość wilgoci. Co więcej skarpety męskie mogą występować w przeróżnej grubości, w zależności od tego, czy szukamy takich, w których będziemy ćwiczyć, czy takich, które będą ubierane do garnituru.

Zmiana odzieży, a więc bardzo komfortowe rozwiązanie na jesienną aurę

spodnie i legginsy
Koniec lata to koniec upałów i początek zakładania kolejnych warstw ubrań. Zwolennicy tej pory roku nie będą zachwyceni jeśli część swojej garderoby, z letnimi ubraniami włącznie zostanie ulokowana w szafie na kolejny rok. Jesień i zima to początek zakładania kurtek, bluz, szali i długich spodni – męczarnia dla wielu osób.

Najnowsza bielizna termoaktywna

w podróży
Ubrania termoaktywne początkowo używane były zgodnie ze swoim przeznaczeniem czyli jako profesjonalna odzież sportowa albo dla służb mundurowych. Z biegiem czasu jej zastosowanie poszerzyło się znacznie. Głównym tego powodem jest to, że jest ona bardzo wygodna w noszeniu również na co dzień.

Jej parametry zapewniają komfort a jest to przecież niezwykle ważne jeśli mowa o takich przedmiotach jak na przykład bokserki termoaktywne – bielizna która ze swej natury musi być wygodna.

O modzie dla panów

images
Panowie także stoją przed dylematem, co na siebie włożyć. Może ich rozmyślania nie są tak męczące jak u pań, jednak też mogą być uciążliwe. Nad czym głównie zastanawiają się mężczyźni, jeśli chodzi o ubiór? Czy zimno czy ciepło, jakie ciuchy są najlepsze na daną porę roku, czy to faktycznie do siebie pasuje. Wbrew pozorom, mężczyznom także zależy na dopasowanym i eleganckim ubraniu. W tekście publikujemy kilka wskazówek, które mogą ułatwić życie.