Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Buty od hiszpańskiego potentata

images
Renomowana marka, której ojcem jest bajecznie bogaty Hiszpan, oferuje nie jedynie wyszukane ubrania dla zamożnych ludzi. Buty obuwie zdrowotne też są interesujące – są robione z najlepszej jakości surowców w wielu interesujących krojach. Poniżej przedstawiamy parę ciekawych propozycji, które musisz zdobyć w tym roku, by nadążyć za nieustannie zmieniającymi się modami.

Najciekawszą propozycją na wiosenne dni są eleganckie botki . Na stronie internetowej firmy można znaleźć dużo modeli takiego obuwia. Pierwszy typ to brązowawe botki z ekscentrycznie wywiniętą górą, przypominającą obuwie rodem z produkcji o piratach. Niebanalny design podkreślają błyszczące ćwieki. Następne botki są modyfikacją wcześniej omawianych, cechują się tym, że są dużo wyższe – przypominają bardziej pełnowymiarowe kozaki (). Obok dużych ćwieków dodatkiem dekoracyjnym jest klamra. Inne ciekawe botki są zaprojektowane w tonacji mrocznej, wyłączny jaśniejszy fragment to złota klamra. Te buty zaś nawiązują wyglądem do butów do jazdy na koniu. Zbliżony projekt mają inne botki, również czarne, ale mające większą ilość ozdobnych łańcuszków.

Dlakobiet, które uwielbiają wyjątkowe designy, ma fikuśne botki na dużym koturnie, wyprodukowane z zamszu. Następnym ekstrawaganckim projektem są botki zrobione w topornym, militarnym stylu, wyprodukowane z mrocznej i świecącej się skóry. Na ważne okazje idealne będą pasować jasne botki z ozdobnym zakończeniem. Dla niewiast, które lubią minimalizm i niewyszukane formy, świetne okażą się ciemne botki bez koturna, które nie mają na sobie żadnych ozdób (). Jeżeli zaś uwielbiasz świecidełka, zadurzysz się w złotych botkach na średnim obcasie. Na podsumowanie mała uwaga na temat cen – na podróż do sklepu odłóż przynajmniej dwieście złotych.

Jak będziesz zwiedzać sklep tej renomowanej marki, koniecznie popatrz również na ubrania . Wiosna to czas, gdy pojawia się nowa kolekcja, z pewnością znajdziesz coś akurat dla siebie.
[botki (strona)