Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Casio – oferty przeznaczone dla wyjątkowych osób

zegarek
Casio jest firmą międzynarodową, która pochodzi z Japonii. Firma zajmuje się produkcją sprzedażą artykułów elektronicznych. W jej bogatym asortymencie odnaleźć można towary takie jak: kalkulatory, aparaty fotograficzne, telefony komórkowe czy instrumenty muzyczne.
Modele zegarków są niezmiernie różnorodne – Casio oferuje wzory zarówno męskie, dla kobiet jak i dziecięce. Idealny dla siebie model zegarka znajdzie w ofercie zarówno elegancki mężczyzna jak i modna kobieta a również zagorzały sportowiec.

zegarek na rękę
Autor: Gatol fotografia
Źródło: http://www.flickr.com
Dla panów działających dynamicznie, chcących na bieżąco nadzorować czas, firma Casio proponuje zegarek Casio SGW-400HD -1B. Produkt ten wyposażony jest w wyjątkowe właściwości takie jak sposobność mierzenia temperatury, wysokości, ciśnienia powietrza i zaopatrzony jest w podświetlaną tarczę. Model ten jest idealnym wyrobem dla osób lubiących podróże, pragnących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu – jest to połączenie komfortu, użyteczności oraz wyjątkowego wzoru.

Kolejną propozycją firmy Casio (więcej: ) dla panów, którzy aktywnie spędzają każdy wolny czas jest niebanalny model zegarka Casio SGW-400H-1B2. Wyprodukowany z myślą o ludziach zajmujących się sportem. Najważniejszą cechą owego produktu jest trwałość. Odporny na wiele czynników zewnętrznych, zaskakuje swoją wydajnością – szczególnie w okolicznościach, jakie wymagają nietypowych możliwości, jak na przykład mierzenie ciśnienia atmosferycznego.

Nadzwyczajnym zegarkiem przeznaczonym dla sportowców jest również model Casio PRW-2500T-7C. Nietuzinkowa opcja dla osób, które chcą wyjątkowo funkcjonalnego zegarka: posiadając ten model nie ma potrzeby obawiać się rozładowania baterii – wyposażony jest w opcję ładowania za pomocą promieni słonecznych.

Dodatkowo zaopatrzony jest w opcję odmierzania wysokości, ciśnienia atmosferycznego oraz kompas. Jak widać liczenie czasu już dawno przestało być jedyną domeną zegarów według Casio (poznaj szczegóły na stronie