Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Chcesz być szczupła na wiosnę? Czas udać się do salonu kosmetycznego!

piękna kobieta
Nie od dzisiaj jest wiadome, iż właściwie każdemu z nas zależy na tym, aby dobrze wyglądać. Jeśli jesteśmy chudzi, modnie ubrani i jesteśmy ładnie umalowane, najczęściej czujemy się bardziej pewni siebie – dotyczy to w szczególności kobiet. Nic więc nadzwyczajnego, iż zazwyczaj na wiosnę podejmujemy próbę zgubienia nadmiarowych kilogramów przed urlopem – jest to bowiem czas, kiedy nosimy zwiewne ubrania i krótkie spódnice czy nawet kostiumy kąpielowe na plaży, nic więc nadzwyczajnego w tym, że chcemy fajnie się prezentować. Co jednak w wypadku, gdy wykorzystałaś już wszystkie metody odchudzające, a mimo to nie widać efektów, natomiast do wakacji zostało niewiele czasu? Wówczas z pomocą na pewno przyjdą Ci salony piękności.

kobieta w bikini
Autor: John
Źródło: http://www.flickr.com
Największym kłopotem, z którym zwykle mierzą się kobiety, jest zdecydowanie fałdka na brzuchu – Klinika Miracki. Jeżeli chcesz się jej pozbyć, wtedy powinnaś umówić się na zabieg, który pozwala na szybkie usuwanie tłuszczu z brzucha. Jeszcze niedawno taki zabieg pozostawiał nieładne blizny, przez co niedużo dziewczyn się na niego decydowało – teraz jednak usuwanie tłuszczu z brzucha nie zostawia właściwie żadnych blizn czy innych widocznych śladów na ciele. Jedynym skutkiem jest zniknięcie oponki z brzucha, za którą z pewnością żadna z nas nie będzie tęsknić. Na takiej samej zasadzie działa również liposukcja laserowa (czy liposukcja laserowa działa?), która pozwala na usunięcie nadmiaru tłuszczu z ud. Jeżeli jednak zdecydujesz się na podobny zabieg, wówczas musisz wiedzieć iż powinno się przeprowadzać go w zimie, najpóźniej zaś wczesną wiosną. Wówczas skóra na Twoich nogach będzie miała odpowiednią ilość czasu żeby się zregenerować i zdecydowanie będzie wyglądała znakomicie w czasie wakacji.

figura bez cellulitu
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Liposukcja laserowa to współcześnie jeden z ulubionych zabiegów kobiet, które mają nadmiar tkanki tłuszczowej na udach. Jeżeli natomiast nie masz grubych ud, ale – jak prawdopodobnie każda kobieta mierzysz się z problemem cellulitu – możesz umówić się na zabiegi na celulit (jakie polecacie zabiegi na celulit). Są one zwykle mało inwazyjne, jednak przeprowadzane regularnie zdecydowanie dadzą odpowiednie efekty. Zabiegi na celulit można przeprowadzić praktycznie w każdym czasie. Wiemy świetnie, jak ciężka jest walka o fajny wygląd na urlop. Dlatego trzymamy mocno za Was kciuki – w tym roku bez wątpienia Wam się uda!