Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Chwytliwy napis na twojej koszulce? – zamów doskonały prezent dla najbliższych

koszulka
„Najlepszy tata na świecie”, „Pij piwo będziesz wielki”, „Jedzenie robi mnie w balona” – te i wiele innych przykładów haseł znajdziemy obecnie na oferowanych w sprzedaży koszulkach. Dzisiaj śmieszne koszulki z nadrukiem to hit nie tylko internetowych sklepów, ale wszędzie tam, gdzie można kupić upominki i innowacyjne gadżety.

koszulka
Autor: Dushan Hanuska
Źródło: http://www.flickr.com
Pozornie niczym się nie odróżniają od zwykłych koszulek, niemniej tylko pozornie. Koszulki – zalecamy tą stronę – z napisem – i to dodajmy żartobliwym napisem – to najlepszy wybór, jeśli mamy zamiar sprawić komuś oryginalny prezent. Chcesz wyrazić jak bardzo kochasz swojego brata lub czego nie lubisz w swoim znajomym? – zamów i podaruj mu koszulkę ze śmiesznym hasłem. Chcesz zwrócić czyjaś uwagę albo przekonać innych do tego, że masz świetne poczucie humoru? – koszulka z ciekawym hasłem będzie do tego celu idealnie się nadawać.

Koszulki o których mowa z daleka zwracają uwagę. Nie od dziś wiadomo, że oryginalny slogan czy grafika to najefektywniejsza reklama. Jeśli zakładamy koszulkę ze śmiesznym sloganem poniekąd reklamujemy siebie – to kim jesteśmy, co lubimy, jacy jesteśmy z usposobienia ([www]). Rzecz jasna wybór napisu powinien być właściwie przemyślany, chyba, że nie nie jest dla nas ważne jaki rezultat osiągniemy zakładając taką koszulkę.

koszulka
Autor: Adidas
Źródło: Adidas

Aktualnie istnieje wiele firm, które stworzą dla nas koszulkę z jakim chcemy napisem – na życzenie. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, chociaż trzeba pamiętać, że firmy nie wydrukują też haseł, które są obraźliwe lub wulgarne. Ale też mało kto planuje nosić na sobie takie koszulki. Te z żartem i ciętą ripostą to co innego. Takie koszulki chciałby zakładać każdy, kto lubi dobrą zabawę i to zawsze i wszędzie!

Jeśli chcesz zaimponować znajomym, że „królowa jest tylko jedna” lub że „nie potrzebujesz Google, bo twój mąż wie wszystko” – zdecyduj się na koszulki (na tej stronie) z tego rodzaju hasłem. Z pewnością zwrócisz ich uwagę, jak i uwagę tych wszystkich, z którymi będziesz mieć przyjemność się widzieć. Duże też prawdopodobieństwo, że w ten sposób zachęcisz innych do niebanalnych rozwiązań i oni także skuszą się na ”żartobliwe” koszulki. Jest to idealny sposób na prezent, ale także na podkreślenie swojej indywidualności i poczucia humoru.