Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Ciekawe propozycje od Zara

Biała koszula zawsze w modzie
Każda pani zdaje sobie sprawę, jak istotne są nawet niewielkie elementy w ubiorze. Aby prezentować się rewelacyjnie, trzeba wybrać buty do spodni, spodnie do koszuli, koszulę do żakietu. Na koniec trzeba jeszcze dopasować stylową torebkę, która będzie w sam raz konweniować z resztą rzeczy. Zobaczmy, jakie produkty są w sprzedaży w nowej kolekcji torebki Zara.
ubrania
Autor: Axami
Źródło: Axami

Kobiety, które uwielbiają animalne wzornictwo, bez wątpienia zadurzą się w niewielkie torebce, wytworzonej z oryginalnej skóry i pomyślanej w czarno-białe cętki. Tak samo prezentuje się mały kuferek, idealnie pasujący na oficjalne przyjęcia. Niewiastom, które wybierają jednolite kroje, proponujemy torby Zara zrobione w mocnej palecie kolorów – różowej, niebieskiej i żywo pomarańczowej. Będą wspaniale prezentować się z sukniami utrzymanymi w jednolitej, wyrazistej barwie.

Zwolenniczkom drapieżnych deseni rekomendujemy torebki Zara z mocnymi metalowymi ozdobnikami, takimi np. kolce. Taki drapieżny dodatek znakomicie prezentuje się na tle gładkiego materiału, z jakiego zrobione są tego typu torebki Zara.

ubrania
Autor: Axami
Źródło: Axami

Wielbicielki sportowych emocji bez wątpienia zaintrygują się się dwoma ciekawymi projektami torebek, które przypominają mocno kulę do kręgli – stąd jest nazwa tego typu kroju, bowling. Niewiasty ceniące sobie przede wszystkim wymiar praktyczny toreb, dla których liczy się duża pojemność, powinny zwrócić szczególną uwagę na torebki Zara rodzaju shopper. W sklepie jest wiele różnych desingów tego rodzaju torebek.

Dla niewiast, które wolą etniczne desenie, wielki hiszpański producent kreacji przygotował zamszową torebkę z wykonanymi ze skóry frędzlami. Następną ciekawą opcją są torebki Zara , które także posiadają frędzle, lecz w tym przypadku są one umieszczone na ramiączku, co daje wyjątkowy efekt. O ile te pisane opisy są niewystarczające i chcesz ujrzeć torebki Zara na własne oczy, rekomendujemy byś zwiedziła oficjalną witrynę WWW tej znanej marki, na której znajdziesz wszystkie oferowane torebki.

Źródło: domodi