Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Co będzie modne pod koniec roku?

kurtki i płaszcze
kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Mimo, że rok dwa tysiące trzynaście niedawno się rozpoczął, a zima w pełni projektanci już teraz rywalizują o najlepsze trendy w nadchodzącym sezonie jesienno – zimowym 2013. W tym roku beże i brązy wiodą swój prym i będą królowały na wybiegach mody, a także na polskich ulicach i salonach. W trendach zauważyć można nawiązania do mody lat trzydziestych oraz dwudziestych – dopasowane płaszcze, powłóczyste sukienki, kraciaste marynarki oraz kapelusze, przeniosą nas w filmowe, starodawne klimaty, a wszystko to za dzięki marce odzieżowej Wittchen.

Skórzane dodatki zawsze na czasie

W obecnym sezonie niezwykle dużą popularnością cieszy się skóra, która w ostatnich latach była nieco zapomniana. O skórzanych ubraniach na pewno możemy powiedzieć jak o czymś luksusowym i nietuzinkowym. Warto podkreślić, że, coraz większą popularność zyskuje polska marka produkująca odzież oraz galanterię skórzaną Wittchen. Każdy sklep Wittchen posiada ogromny wybór – począwszy od kurtek i płaszczy po asortyment taki jak paski, portfele i teczki.

Wittchen – historia marki

Marka Wittchen została założona w latach dziewięćdziesiątych dzięki Jędrzejowi Wittchenowi, który pierwszy raz przywiózł włoskie skóry na polski rynek. Od tamtej pory firma wypuściła na rynek bardzo wiele kolekcji a płaszcze Wittchen stały się synonimem luksusu i dobrego gustu. Odzież i galanterię Wittchen można nabyć nie tylko w tradycyjnych salonach odzieżowych, ale także przez internet. Materiały z których wykonane są produkty są wysokiej jakości a sposób produkcji na światowym poziomie.

Nawiązania do najnowszych trendów tego roku możemy zauważyć w najnowszej linii Wittchen. Kurtki wittchen doskonale chronić nas będą przed wiatrem a także jesiennym deszczem i co najistotniejsze – wytrzymają w idealnym stanie wiele kolejnych sezonów. W kolekcji tej dominują kolory szarości, brązów i czerwieni, kolorystyka ta wykorzystywana jest w wyglądzie dodatków.