Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Co będzie na wiosnę? Jakie tendencje będą często spotykane na polskich ulicach? Dowiedz się już dziś!

obuwie
Czy to wiosna, czy zima, za każdym razem widzimy się z nowinkami modowymi. Każda kobieta wie, że z dniem zmiany pory roku musi kupić sobie coś innego, bez względu na to co to będzie.

obuwie
Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com
Ze względu na to, że teraźniejszo mamy wiosnę oraz nadejdzie niedługo lato, dość ważną kwestią będą różnorodne informacje tyczące się aktualnie dominujących trendów. Wszelakie barwne gazety damskie wskazują na dominowanie stylu retro. Na wybiegach możemy zobaczyć odzież przypominające nam momenty hipisowskie i kolorowe dyskoteki, które kojarzą nam się z bibelotami i szerokimi dzwonami, także u panów. Jednakże zamiast dosłownych odsłon przeszłości uzyskujemy ich interpretacje w postaci disco garniturów czy sukni boho. Stylowe są frędzle, które na razie osiągają rozmiar XXL. Zdecydowanie na czasie są spódniczki mini, choć nie wiadomo, czy kiedykolwiek zginęły z horyzontu. Tym razem w asymetrycznej odsłonie. Wraca również stara miłość nazywana dzwonami. Fakt, że nie nadają się do jeżdżenia na rowerze, bo wplątują się w łańcuch i to jest ich znaczna wada, aczkolwiek atmosferę czynią. Aktualnie modne buty damskie to gladiatorki, a zdecydowanie stylowym kolorem sezonu jest żółty. Podziwiając pokazy mody mamy sposobność zwrócić uwagę na prześwitujące sukienki. Czytaj więcej tutaj: ciekawe buty sportowe damskie kraków.

obcasy
Autor: Via Roma
Źródło: Via Roma
Topowymi dodatkami są bez wątpienia naszyjniki i zwisające kolczyki. Te z ekspresyjnymi oczkami doskonale wtopią się w styl boho, czy hippie. Jak zwykle najbardziej właściwa jest biżuteria w srebrnym kolorze. Często widzianym połączeniem pod względem kolorystycznym są właśnie akcesoria oraz modne buty damskie. Na czasie są również szaliki, w różnego typu wzory, od kratki do cudownych wielokolorowych kwiatków. Ostatecznie na wiosnę oraz lato nie musimy się ograniczać. W końcu promyki słońca każdemu motywowi i kolorowi dodadzą czaru. Proponuję zestawiać barwy ciemniejsze lub mniej rażące z intensywnymi barwami lata, np. ciemna zieleń z żółtą koszulą z zielonymi drobinkami. Może być też gładka, a do tego wspaniałe zielone buty lub torebka. Omijajmy przerostu formy nad treścią, nie rzadko lepiej nie wzbogacać się w akcesoria, lecz powariować z zestawianiem różnych części odzieży. Toteż, bawmy się kolorami oraz modą! Sprawdź więcej: http://www.ceneo.pl/Buty_sportowe_damskie/Lokalizacja:Lodz.htm.