Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Co jest modne w tym roku?

images
Przedwiośnie to idealna pora, by przedsięwziąć dogłębne porządki w szafce z ciuchami. Z całą pewnością leżą na półkach ubrania, których już nie ubierasz. Zwykle powodem jest to, że zwyczajnie te ciuchy już na ciebie nie pasują. Czasami odzież przestaje być dla ciebie atrakcyjna. O ile ubrania, które zamierzasz wyrzucić z szafy, są w dobrej kondycji, nie dawaj ich do kontenera na odpadki.

W okolicy jest dużo niezamożnych rodzin, dla nich takie ciuchy byłyby ratunkiem. Poszukaj firmowego kontenera Caritasu i do niego wpakuj wszystkie zbędne ubrania. Jeżeli posiadasz trochę więcej czasu, wyczyść je przed oddaniem. Bywa, że w okolicy postawiano zbiorników na odzież dla potrzebujących. W tym wypadku udaj się do pobliskiej noclegowni dla bezdomnych albo jakiegoś domu opieki nad potrzebującymi. W każdym takim miejscu bez wątpienia odbiorą twoje ubrania z otwartymi ramionami.

Dobra, zrobiłaś porządek na półkach, teraz czas na to, by kupić nowe ciuchy na tegoroczny sezon letni. Co należy kupić? Oto cztery ciekawe klasy ciuchów, które z pewnością będą modne w tym roku.

Autor: PILGRIM

Botki PumaNa stopach każda modna pani musi nosić botki tej renomowanej marki. Dostępne są w wielu ciekawych krojach w dobrze zaopatrzonych sklepach z butami – są zatem modele świetne na łagodne polskie lato, jak i botki Puma na niepogodę.

Bransoletki AsosNa dłonie zaś należy w tym sezonie założyć odlotowe bransoletki. Jeżeli czytasz wieści ze świata trendów, z pewnością zwrócisz uwagę na fakt, że bransoletki są w łaskach już parę lat. Polecamy wyroby marki Asos, które zachęcają niebanalnymi krojami i powodują zazdrosne miny innych pań.

Swetry H&MNa zimne dni warto zamówić sobie eleganckie sweterki, dostępne w sieci popularnych sklepów z ciuchami, pochodzącej z mroźnej Szwecji.

Bluzy Adidas O ile pragniesz mieć szczupłą sylwetkę i dużo biegasz, musisz nabyć sobie komfortowe bluzy Adidas, świetne do tego sportu. Podczas uprawiania sportów także powinnaś prezentować się elegancko! Bransoletki – zobaczysz