Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Co jest modne w tym roku?

images
Zima to czas, by przeprowadzić nowe porządki w szafie z ubraniami. Z całą pewnością masz na półkach ciuchy, których już nie nosisz. Czasami powodem jest to, że zwyczajnie te ubrania już na ciebie nie wchodzą. Zdarza się, że odzież nie jest już dla ciebie ładna. Jeśli ciuchy, które pragniesz wyrzucić z szafy, są niezniszczone, nie dawaj ich do kubła na śmieci.

Przedwiośnie to idealna pora, by przedsięwziąć dogłębne porządki w szafce z ciuchami. Z całą pewnością leżą na półkach ubrania, których już nie ubierasz. Zwykle powodem jest to, że zwyczajnie te ciuchy już na ciebie nie pasują. Czasami odzież przestaje być dla ciebie atrakcyjna. O ile ubrania, które zamierzasz wyrzucić z szafy, są w dobrej kondycji, nie dawaj ich do kontenera na odpadki.

W okolicy jest dużo niezamożnych rodzin, dla nich takie ciuchy byłyby ratunkiem. Poszukaj firmowego kontenera Caritasu i do niego wpakuj wszystkie zbędne ubrania. Jeżeli posiadasz trochę więcej czasu, wyczyść je przed oddaniem. Bywa, że w okolicy postawiano zbiorników na odzież dla potrzebujących. W tym wypadku udaj się do pobliskiej noclegowni dla bezdomnych albo jakiegoś domu opieki nad potrzebującymi. W każdym takim miejscu bez wątpienia odbiorą twoje ubrania z otwartymi ramionami.

Dobra, zrobiłaś porządek na półkach, teraz czas na to, by kupić nowe ciuchy na tegoroczny sezon letni. Co należy kupić? Oto cztery ciekawe klasy ciuchów, które z pewnością będą modne w tym roku.

Autor: PILGRIM

Botki Puma
Na stopach każda modna pani musi nosić botki tej renomowanej marki. Dostępne są w wielu ciekawych krojach w dobrze zaopatrzonych sklepach z butami – są zatem modele świetne na łagodne polskie lato, jak i botki Puma na niepogodę.

Bransoletki – zobaczysz – Asos
Na dłonie zaś należy w tym sezonie założyć odlotowe bransoletki. Jeżeli czytasz wieści ze świata trendów, z pewnością zwrócisz uwagę na fakt, że bransoletki ważny link są w łaskach już parę lat. Polecamy wyroby marki Asos, które zachęcają niebanalnymi krojami i powodują zazdrosne miny innych pań.

Swetry H&M
Na zimne dni warto zamówić sobie eleganckie sweterki, dostępne w sieci popularnych sklepów z ciuchami, pochodzącej z mroźnej Szwecji.

Bluzy Adidas
O ile pragniesz mieć szczupłą sylwetkę i dużo biegasz, musisz nabyć sobie komfortowe bluzy Adidas, świetne do tego sportu. Podczas uprawiania sportów także powinnaś prezentować się elegancko!