Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Co kobiety ukrywają w kosmetyczkach?

mini zestaw kosmetyków nantes
Kufer pełen kosztowności albo puszka Pandory – te określenia wybornie oddają charakter kobiecej kosmetyczki. Przede wszystkim bardzo rzadko którakolwiek z nas potrafi zmieścić swoje przybory w małej kosmetyczce. Bez których przyborów nie potrafimy funkcjonować?

mini zestaw kosmetyków nantes
Autor: Nantes
Źródło: Nantes

Jeżeli zapytalibyśmy któregoś z panów o to, co zawiera kosmetyczka żony, niewykluczone, że skuliłby się i wziął nogi za pas w panice. Wyłącznie kobietaraczy wiedzieć, do czdego może się przydać olbrzymia ilość preparatów każdego dnia, a jednocześnie kwas hialuronowy nie jest popularną metodą na nieposłusznych partnerów.

Kosmetyk numer jeden
Preparat, który zawsze należy trzymać pod ręką, to oczywiście krem do rąk – wiadomo. Nie tylko kosmetyczka, lecz także damska torebka nosi conajmniej maleńką saszetkę tego niezbędnego preparatu. Co niektóre panie nie ruszają się bez niego z mieszkania i niełatwo im przetrwać kilka godzin.

Torebka z barwnymi kosmetykami to zdecydowanie różna sytuacja: szminka i podkład nie wydają się na tyle ważne jak wyśmienity balsam wyszczuplający. Prawie każda pani uważa, że jest jej za dużo, a receptą na tę przypadłość okazuje się oczywiście wyjątkowy preparat.

Dziś przedstawiamy taki materiał – jeżeli jest on użyteczny również dla Ciebie, to kliknij, a więcej zobaczysz tutaj. Przekonaj się, może to także wyda Ci się cenne.

Rzeczą drugoplanową jest, czy rzeczywiście działa, najważniejsze, aby na etykiecie figurowała informacja o pozbyciu się nieporządanych centymetrów w talii. W związku z tym specyfik do pielęgnacji o tych właśnie zaletach, z naturalnymi składnikami, guaraną i tajemniczymi ingrediencjami, koniecznie powinien pojawić się w kosmetyczce także zwykłego patyka.

Demakijaż
Ważna część specyfików, bez których absolutnie nie ma szans przetrwać, to oczywiście cała masa preparatów do zdejmowania makijażu z twarzy. Warościowe mleczko do demakijażu lub płyn micelarny powinna zdobyć każda pani. Na tym nie wolno oszczędzać, podobnie jak na wodzie termalnej, którą warto spryskać po wszystkim twarz. Inne panie zamiast niej wolą tradycyjny tonik do twarzy.

Kremy i smarowidła
Chociaż zawartość kosmetyczki na tym się nie kończy, to jednak ważne miejsce zajmuje w nim lek na wiek, czyli krem! Od zarania dziejów zmarszczki na twarzy oznaczają kobiecą tragedię, a dobry krem pod oczy jest remedium na lęki przed przyszłością. Wygładzające, liftingujące, nawilżające mazie do twarzy są najlepszymi przyjaciółmi pań i z całą pewnością rządzą w kosmetyczce w towarzystwie balsamów wyszczuplających. lek (http://www.herbapol.poznan.pl/bronchopect)

Źródło: NANTES