Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Co można znaleźć w damskiej torebce?

images
Dla sporego odsetka mężczyzn niewiasta to nieodkryta kraina. Mężczyźni nierzadko całkowicie nie rozumieją niewiast – ich celów, pragnień, przyzwyczajeń. Na zewnątrz wychodzą rozbieżności w ocenie rzeczywistości i systemie norm.

To naturalnie mocne uogólnienie, lecz bez generalizacji nie dałoby się napisać żadnej analizy. Tak więc panie dziwią facetów, co często stwarza konflikty. Znaczną i raczej szkodliwą rolę posiadają rozmaite stereotypy, które rodzą się w mediach masowych.

Torebka Graceland
Autor: Deichmann
Źródło: Deichmann

W tym tekście lepiej poznamy zawartość niewieściej torebki. Drogie niewiasty, które przeglądają właśnie ten artykuł, możecie sobie darować lekturę. Ten przewodnik jest napisany dla panów, którzy zamierzają poznać, co też drzemie w czeluściach wypełnionej damskiej torebki. Prezentujemy 5 różnych artykułów kosmetycznych, które da się zobaczyć w zwyczajnej torebce przeciętnej kobiety, w tym dior cienie. Zapraszamy do czytania.

W zasadzie każda niewiasta chowa tam cienie do powiek którejś firmy. Są one przydatne, by uwypuklić barwę oczu użytkowniczki. Panie w średnim wieku często noszą perfumy (dior sauvage) i krem przeciwzmarszczkowy, który zatrzymuje pojawianie się fałd na naskórku.Przed pójściem spać niewiasty zwykle stosują jakiś fajny krem pod oczy, który ma redukować zmarszczki i wygładzić naskórek. Niektóre kremy mają również działanie ożywcze.Jeżeli jest właśnie lato i atmosfera jest ciepła (w Polsce wielka rzadkość), w torbie niewiasty z pewnością zobaczysz jakieś kosmetyki do opalania. Dużo pań kocha się opalać, olewając alarmujących lekarzy, którzy zaznaczają szkodliwy wpływ Słońca na naskórek. Można się cieszyć, że kobiety pojmują, jak potrzebne są kosmetyki do opalania, które chociaż trochę osłaniają naskórek (zobacz również zabieg przeciwzmarszczkowy Warszawa) przez blaskiem.

Niektóre kobiety, które zamierzają zrzucić kilka centrymetrów w talii, kupują kosmetyki wyszczuplające, deklaratywnie wspomagające spalanie tłuszczu. Trudno udowodnić efektywność takich preparatów. Warto trzymać się zasady, że szczupła (czytaj więcej) sylwetka to porządna dieta plus aktywność fizyczna – nie da się inaczej.