Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Co nosi stylowy mężczyzna?

images
Przez długie lata w naszej mentalności panowało dziwne przeświadczenie, że sposobami ubierania się powinny zajmować się jedynie przedstawicielki płci pięknej. Bylejakiego mężczyznę, który zainteresował się tym fascynującym zagadnieniem, od razu zarzucano wieloma obraźliwymi wyzwiskami. Było powszechnie przyjęte, że prawdziwy samiec nie może przykładać dużej wagi do własnego ubioru, a jeżeli to robi, jest po prostu zniewieściały, a jeszcze do niedawna była to straszna obelga.

Na szczęście, świat poszedł do przodu i panowie w takim samym stopniu stopniu uczestniczą w roznoszących się najszerszym echem wydarzeniach mody. Wielu z nich z powodzeniem prowadzi swoje blogi, na których ukazuje wyszukane trendy. Te najchętniej odwiedzane mają tłumy wielbicieli, wśród których są również kobiety, które poszukują właściwych trendów, by odmienić styl swoich mężczyzn.

domodi.pl - skórzany portfelWidzimy powrót do tradycyjnych garniturów, które są bardzo profesjonalnie modyfikowane, odnosząc się do potrzeby chwili czy też sytuacji. Wystarczą konkretne dodatki, aby z kostiumu, w którym faceci prezentują się jak wujek Staszek z wesela, wyczarować najbardziej modną stylizację, która jednocześnie jest szalenie męska. Niestety, naszym mężom nie wystarcza tej kszty finezji, która może zdziałać cuda. Dobrze jest zmienić klasyczne brązowe spodnie męskie (zobacz: ) na jakiś inny, wyrazistszy kolor, by cały strój zyskał nowego, fantastycznego charakteru.

Inny temat to skarpetki dla mężczyzn. Jeśli na co dzień nie paradujemy w ubraniu cyrkowca lub nasz styl nie jest artystycznym misz-maszem, to ta cześć ubioru, drodzy panowie, musi być powiązana do kolorystyki spodni.

Jesteśmy zobowiązani teraz porzucić groteskowe pomysły zakładania białych skarpetek do garniturów i czarnych lakierek. Absolutnie zabronione jest również połączenie skarpet i sandałów. Modny mężczyzna to też właściwe dodatki, które dopełniają cały strój i nadają mu odpowiedniego charakteru. Staromodny kapelusik, czy elegancki zegarek po dziadku nie tylko zwracają uwagę, ale również wiele mówią o charakterze mężczyzny. Również porządny skórzany portfel jest właściwą wizytówką. A jego zawartość to już całkiem inna kwestia.