Modne w tym sezonie

Moda bez granic

A może barwna kreacja imprezowa?

make-up
Dawniej karnawałowe spotkania były momentem, w którym zawieszano wszelkie zasady i każdą rzecz można było wykonywać inaczej niż robi się to na co dzień. Tak samo możesz podejść do imprezowanie także dziś. Również w sytuacji, kiedy szukasz stylizacji właściwej dla siebie. Codziennie chodzisz zachowawczo ubrana do biura? W takim razie w ramach imprezy możesz wybrać barwne imprezowe inspiracje. Jak to zrobić, by zamienić się w najbardziej kolorową postać w klubie?

kobieta przed imprezą
Autor: Igor Menezes – Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Możliwości jest bardzo wiele. Na początek znajdź dla siebie ciekawą kolorową sukienkę. Zawsze modne są paski. Jeśli wybierzesz wielobarwne pasy z pewnością przyciągniesz uwagę i od razu wyróżnisz się z reszty imprezowiczów. Dobrym pomysłem jest także to, by wybrać jedną, mocną barwę. Niech będzie to zieleń lub pomarańcz. Ważne, żeby było barwnie i niecodzienne. To jednak dopiero początek stylizowania, bo jeśli chcesz prezentować się naprawdę barwnie, powinnaś też zmienić kolor włosów. Oczywiście nie musi się to stać za pomocą farby do włosów.

Zwłaszcza, jeśli mowa o ekstremalnych pomysłach, jak włosy niebieskie czy pomarańczowe. Zapewne nie masz zamiaru tak kolejnego dnia iść do biura. Możesz jednak kupić barwną perukę.

Do podobnego zestawu dopasuj jeszcze kolorowy makijaż i stylizacja będzie gotowa. W tym celu możesz też użyć inne sztuczne akcesoria, np. sztuczne, barwne rzęsy. Nie muszą być podobne do naturalnych, by robiły niesamowite wrażenie. To samo można powiedzieć o długich tipsach.Imprezowe inspiracje to też obuwie. Aby poznać znacznie więcej imprezowych inspiracji zerknij tu: naprawdę świetne imprezowe inspiracje.

Duża liczba osób jest zdania, że to najbardziej istotny element outfitu. Kolorowe obuwie na szpilkach będzie pasować perfekcyjnie. Pamiętaj jednak, żeby wziąć też obuwie do przebrania. W balerinkach będzie Ci się zdecydowanie bardziej komfortowo tańczyć, a możesz je zmieścić nawet do torebki.