Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Cudne oraz niewymownie długie rzęsy, czyli parę słów o fenomenalnym zabiegu przedłużania rzęs

zalotka do rzęs
Zabieg przedłużania rzęs jest teraz coraz bardziej popularny. Mnogość kobiet decyduje się na przedłużenie rzęs, albowiem jest to dla nich dużą wygodą, w dodatku przedłużone rzęsy przedstawiają się faktycznie rewelacyjnie! Długie, ciemne, podkręcone oraz bardzo gęste rzęsy – jaka kobieta nie pragnęłaby takich mieć?

kolorowy makijaż oczu
Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs wreszcie można cieszyć się pięknymi rzęsami, bez niezbędności codziennego ich malowania. Uroda jest dziś dla kobiet ogromnie znacząca i z pewnością każda z nas zawsze chce przedstawiać się cudownie. Przedłużone rzęsy nie tylko bajecznie wyglądają, lecz dodatkowo wpływają na wzmocnienie poczucia własnej wartości i pewności siebie. A co można rzec na temat samego zabiegu przedłużania rzęs? Czy jest on całkowicie bezpieczny? Ile trwa taki zabieg? I jak długo utrzymuje się efekt przedłużonych rzęs? Na temat tego i trikach o make-up więcej tu – akcesoria make-up.

Zabieg przedłużania rzęs jest w pełni bezpieczny i nie niszczy naturalnych rzęs. Jeżeli tylko wykonujesz uroda (np. serwis internetowy) u profesjonalnej stylistki rzęs to z pewnością nie musisz się niczego obawiać. twarz (np. na tej stronie) realizowany jest na zamkniętym oku. Za sprawą pęsety rzęsy są doklejane do naturalnych rzęs. W zależności od konkretnej metody do jednej rzęsy wolno dokleić jedną, dwie a nawet trzy rzęsy. Termin zrealizowania zabiegu jest zależny od ilości doklejanych rzęs, oraz także od tego jak wiele naturalnych rzęs ma klientka.

Zwykle taki zabieg trwa blisko dwóch godzin. Rzęsy utrzymują się na oku mniej więcej dwa miesiące, niemniej jednak jeśli chcesz by rezultat ciągle był fenomenalny zaleca się wykonywanie uzupełnienia co 3 – 4 tygodnie.

Warto zainteresować się zabiegiem przedłużania rzęs, gdyż rezultaty takiego zabiegu są naprawdę cudowne. Prócz tego mając przedłużone rzęsy nie musisz już ich każdego dnia malować, ponieważ zawsze wyglądają one świetnie. Bez wątpienia zakochasz się w swoich pięknych, długich i podkręconych rzęsach, dlatego już dziś podaruj sobie odrobinę luksusu oraz wybierz się na profesjonalny zabieg przedłużania rzęs. Tak samo istotne jest akcentowanie urody odpowiednim makijażem oczu, gdzie przydadzą się takie akcesoria jak tu – przeczytaj więcej.