Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Czasami strój jest sztywno określony

koszule
Są takie uroczystości, na których obowiązuje określony dress code i każdy musi się go dokładnie trzymać. Im ważniejszy jest bal na który się wybieramy, tym z pewnością znaczniejsza jest gwarancja, iż będzie na nim panował strój wieczorowy, który rządzi się własnymi prawami i który w pewnym stopniu udowadnia, czy potrafimy zachować się właściwie do obowiązującej sytuacji. I o ile w niektórych przypadkach można nagiąć trochę zasady, to jednak tu z pewnością musimy się ściśle trzymać wytycznych.

Takie sukienki są wytworne

Jeśli wydarzenie na które się udajemy jest naprawdę bardzo ważne oraz jednocześnie bardzo oficjalne, to bez wątpienia musimy przejrzeć sukienki wieczorowe. Czasem projektanci chcą tutaj troszeczkę eksperymentować, aby te stroje nie stały się takie szykowne i w pewnym sensie sztywne, nie mniej należy pamiętać, że tu nasza elegancja jest naprawdę rzetelnie sprawdzana oraz rozliczana.

Takie sukienki muszą być w stonowanych barwach, idealnie kiedy będą dotykały do ziemi, tak żeby nasze nogi w całości były zakryte i jedynie nieduże rozcięcie z boku, albo z tyłu, będzie ukazywało ich nieduży fragment. Na dodatek należy zadbać o to, by dekolt był wspaniale wyważony, nie musi zostać zabudowany, lecz też nie mamy szansy zezwolić, by niejako nasze piersi wypadały na zewnątrz. Kiedy wybierzemy dobry strój, to mamy szansę być pewne, iż będziemy chwalone za własny wspaniały gust.

One nigdy nie wyjdą z mody

koszule
Autor: NIFE
Źródło: NIFE

Kiedy na co dzień chcemy prezentować się elegancko, ale jednocześnie i luźno, to z pewnością w naszej szafie powinny się pojawić koszule damskie. W białym kolorze będzie pasowała oraz na uroczyste przyjęcia i na spotkania z przyjaciółmi, szczególnie jeżeli nie będziemy jej zapinać, jedynie ciekawie ją przewiążemy. Możemy sobie także zezwolić na koszule kolorowe, które świetnie będą się komponowały z ciemnymi spodniami oraz spódnicami i równocześnie będą powodowały, iż nasz strój nie będzie taki smutny.

Dobrze wiedzieć w czym nam do twarzy. Bez wątpienia ciągle powinnyśmy wiedzieć, jeśli dozwolone jest eksperymentowanie z modą, kiedy możemy chociaż trochę odejść od sztywnych ram, a kiedy musimy dokładnie trzymać się wytycznych. Takie rozeznanie będzie powodowało, iż wszyscy będą widzieli że umiemy w dobry sposób zadbać o własny wizerunek oraz dobrze wiemy, jak bawić się modą.