Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Czym charakteryzuje się elegancki styl u mężczyzn? Na jakie rzeczy zwrócić uwagę? Do kogo można zwrócić się o radę?

Eleganckie buty
Elegancka moda nie jest zawsze łatwym tematem dla mężczyzn. Niektórzy nie mają tak naprawdę wiedzy jak ubrać się w tym stylu. Zatem na jakie rzeczy zwrócić uwagę? Co okaże się najbezpieczniejsze? Czym kierować się przy wyborze dodatków?

Gdy mowa o elegancji powinna nami kierować zasada prostoty. Nie wolno bowiem nigdy przesadzać ze strojnością, skomplikowanymi formami, ilością rzeczy, które mamy na sobie, zbyt mocnymi kolorami i tak dalej. Oczywiście niektórzy rzeczywiście lubią eksperymentować, jak chodzi o eleganckie ciuchy, natomiast jeżeli nie jesteśmy biegli w takim temacie to lepiej nie ryzykować. Prędzej otrzymamy pożądany, to znaczy dobry rezultat, kiedy będziemy decydować się na rzeczy proste jak również sprawdzone. To samo dotyczy nie tylko ubrań, lecz też butów. Z tego powodu pamiętajmy aby obuwie męskie było również proste w swojej formie. Jak też, aby nie rzucało się najbardziej w oczy, gdy chodzi o całość stylizacji. Eleganckie buty znajdziesz na stronie sklep 3i.

Na elegancki styl mają także wpływ użyte surowce, z jakich wykonane są ubrania, obuwie czy też dodatki. Naturalna skóra jest tu takim niewątpliwym pewniakiem. Dlatego, jak chodzi o wybór materiałów oraz nie jesteśmy pewni co wybrać, to naturalna skóra sprawdzi się na pewno. Tak samo jest, kiedy chodzi o torby skórzane męskie. Nie wszyscy panowie przepadają za noszeniem toreb, a dodatkowo często jest tak, iż są one nieodpowiednio dobrane do stylu. Niestety, błędne jest przekonanie, że jedna wystarczy do każdego rodzaju stylu, bo innej użyjemy, gdy zależy nam na luźniejszym stylu natomiast jeszcze innej w momencie, gdy wybieramy się wystrojeni w garnitur, na rozmowę biznesową. Trzeba o takich rzeczach pamiętać.

Elegancka torba
Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com
Z reguły, gdy nie całkiem jesteśmy pewni, jak poradzić sobie z tego typu eleganckim stylem, odpowiedzi na pytania znajdziemy w internecie. Już obecnie wiele mężczyzn, których kwestie związane z modą interesują bardzo, prowadzi swojego bloga, na którym to opisuje różnego rodzaju, nawet bardzo nurtujące kwestie. Jest to o tyle fajna opcja, gdyż postrzegana oczami takiej samej płci, a nie jak to często bywało wcześniej, oczami pań. Z pewnością na takich stronach będzie można liczyć na całkowite zrozumienie, jak również dostać odpowiedź na nurtujące pytania.