Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Czym stylizować własne włosy i modelować efektowne fryzury?

długie, kręcone włosy
Kobiety chętnie zmieniają swoje fryzury. Codziennie rano – przed pójściem do pracy, szkoły bądź po prostu dla siebie – zastanawiają się, jak mam ułożyć fryzurę?

Wariantów jest wiele, wszystko jest zależne od długości włosów a także czasu, który mamy na ich stylizowanie. Niezwykle przydatne przy układaniu włosów są różnego rodzaju sprzęty, np. prostownice, które umożliwiają szybkie ujarzmienie nawet nad wyraz upartych kosmyków. Co możemy wybrać? Przytoczona powyżej prostownica to obowiązkowy gadżet dla pań.

Fryzura na Sylwestra lub  karnawał
Autor: Racoon
Źródło: Racoon

Z jakiego powodu? Prostownice pomagają nie tylko ekspresowo rozprostować włosy, lecz również je zakręcić. Nawet zwykły model, jeżeli nie ma kwadratowych kantów, bez problemu wystylizuje idealne fale, które doskonale nadają się na każde, również bardzo eleganckie wyjście. Prostownice różnią się między sobą m.in. ceną, tworzywem, z którego są zrobione oraz związaną z nim jakością, i funkcjami, które pomagają w modelowaniu.

Masz wielki kłopot z odszukaniem dobrego rozwiązania Twojego dylematu? Na pewno szybko może pomóc Ci ta strona tartan.

Zobacz ofertę na , bo najistotniejsze to dobrać sprzęt, który zadowala nasze wymagania. Należy pamiętać, by nie ustawiać temperatury na największe wartości, jeśli mamy słabe włosy. Ta sama zasada tyczy się następnego sprzętu, którym jest falownica. Oczywiście im włosy są bardziej oporne do modelowania, tym temperatura musi być większa, lecz nie można przesadzać.

Interesuje Cię opublikowany w tym portalu artykuł? Kliknij więc dodatkowo ten link i sprawdź więcej info renowacja powłok chromowanych na opisywany problem.

Falownice są przeznaczone do stylizowania naturalnych fal. Taka fryzura znakomicie się prezentuje i powoduje, że wyglądamy naprawdę bajecznie.

Właściwie użytkowana falownica nie niszczy kosmyków. Można ją kupić nie tylko w profesjonalnych sklepach fryzjerskich, lecz również – w internecie. Internetowe salony niejednokrotnie oferują niższe ceny, dzięki którym zaoszczędzimy nasze pieniądze. Falownice można kupić na Dobrze też zainwestować w sprawdzoną markę, która zagwarantuje nam szansę wieloletniego i pomyślnego używania urządzenia. Prostownica oraz falownica to tylko przykłady sprzętów, które dobrze posiadać w swoim domu, by błyskawicznie zamienić się z kopciuszka w królową balu i szykownie wyglądać nawet w powszedni dzień. Należy zaznaczyć, iż najnowocześniejsze urządzenia nie tylko nie niszczą delikatnej struktury włosów, ale nawet pomagają je pielęgnować, np. dzięki powłokom ceramicznym nie dopuszczającym do przesuszania.
Źródło: http://lokikoki.pl/