Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Czym zajmuje się medycyna estetyczna?

Gabinet dermatologa
Medycyna estetyczna jest innowacyjną gałęzią leczenia, absorbującą się dbaniem o urodę. Gwarantuje ona duży wachlarz metod poprawiania urody a także niwelowania objawów starzenia . Medycyna estetyczna łączona z najnowocześniejszą kosmetologią zapewnia możność szerokiej profilaktyki przeciwstarzeniowej a także wielu terapii korygujących wygląd i samopoczucie.

Zabieg kosmetyczny
Autor: Dreamstine
Źródło: Dreamstine
Wskutek zaawansowanych technologii, dużej wiedzy na temat procesu starzenia się skóry, doktor w gabinecie medycyny estetycznej jest w stanie zatrzymać czas, a nawet cofnąć wskazówki zegara biologicznego. Dermatologia estetyczna to pewnego rodzaju pomost pomiędzy zabiegami kosmetycznymi a chirurgią plastyczną, oferuje zabiegi mniej inwazyjne aniżeli chirurgia, ale o bardzo dużej efektywności. Zabiegi medycyny estetycznej dają szybkie rezultaty a równocześnie są w pełni bezpieczne. Przeznaczone są w takim samym stopniu dla pań jak i dla mężczyzn.

Wykonywane zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej są to najczęściej: bezoperacyjny lifting PDO, bezoperacyjny lifting Happy Lift, bezoperacyjny lifting podbródka, botox, chirurgia laserem, dermamelan, epilacja laserowa, Endermologia Endermolab LPG, fotoodmładzanie, intraceuticals czy korekta zmarszczek. Metod na epilację jest obecnie sporo. Wypróbowaną już metodą będzie elektroepilacja, czyli epilacja igłowa. Jest to jedyna potwierdzona naukowo oraz doceniona na świecie strategia trwałego likwidowania zbędnego owłosienia.

Natomiast elektroliza, termoliza, blend są to 3 metody likwidowania włosów, które są przez wieloletnie doświadczenia potwierdzone jako sposoby trwałe a także efektywne. Polegają na ulokowaniu w mieszku włosowym małej sondy, (o grubości dostosowanej do grubości włoska) ze stali chirurgicznej, przez którą przepływa prąd. Wywołuje to trwałe uszkodzenie cebulki włoska, w rezultacie czego włosy zaprzestają rosnąć. Właściwie zrealizowany zabieg nie pozostawia trwałych śladów na skórze.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w ofercie (https://aptekazawiszy.pl/armolipid-20-tabletek.html)? To naturalnie pokrewna problematyka, zatem bez wątpliwości również bardzo Cię zainteresuje.

Medycyna estetyczna czasem kojarzona jest z próżnością. Nie jest to jednakże cała prawda. Procedury owej dziedziny medycznej w wielu sytuacjach mogą przysporzyć się do poprawy samopoczucia, przeto i jakości życia. Nie czekaj, już czas zatrzymać czas.

Nie wszystkiego możesz dowiedzieć się z tygodników. Jeżeli chcesz poczytać o zaskakujących wypadkach odwiedź nasze serwisy (https://www.medicalwadowice.pl/) www.

/J]