Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Dbajmy o siebie gdy jest zimno

Moda damska
Każda pora roku charakteryzuje się czymś innym, latem jest gorąco i chcemy mieć na sobie jak najmniej warstw ubrań, za to jesienią kiedy zrobi się chłodniej zakładamy bluzy oraz lekką wiatrówkę, tak żeby zimą zmienić ją na coś dużo mocniejszego i jednocześnie cieplejszego.

Co roku w pewnej porze znajdujemy się przed dylematem w co musimy się ubrać, jakiego typu okrycia zewnętrzne będą dla nas najbardziej właściwe i co się z tym wiąże, również najbardziej opłacalne.

Moda damska
Autor: Mycatkins
Źródło: http://www.flickr.com

Kurtki długie i krótkie w zależności od potrzeb

Kiedy jesteśmy z grupy takich jednostek, które marzną i uwielbiamy być rzeczywiście dobrze ubrani, to na pewno świetnie spiszą się kurtki puchowe, które dosięgają do połowy łydek, gdyż wówczas będziemy posiadali pewność, iż żadne zimno nam nie zagrozi. Jeżeli jeździmy komunikacją miejską, to dobrze robimy kiedy zainwestujemy w kurtkę średniej długości, trochę za lub ciut przed kolana, bo wtenczas będziemy mieli pewność, iż siadając w tramwaju będziemy siadać na kurtce, a więc będzie nam ciepło, a równocześnie również w razie czego nie będziemy posiadali trudności z dotarciem na tramwaj. A jeśli jeździmy wozem i nie powinniśmy posiadać skrępowanych nóg, to trzeba kupić kurtkę troszeczkę za tyłek, tak żeby zakrywała nam nerki, ale w żaden sposób nie krępowała naszych ruchów.

Płaszcze
Autor: Nife
Źródło: Nife

Z płaszczem mamy gust

A co jeżeli lubimy elegancję oraz pragniemy kiedy nawet nie na co dzień, to chociaż od czasu do czasu, pięknie się prezentować? Wtenczas świetnie spiszą się płaszcze, długie, krótkie, z kapturem lub bez, zawsze świetnie będą podkreślały naszą figurę oraz jednocześnie również będą nam nadawały właściwego gustu. Co istotne to fakt, że takowy płaszcz jest odpowiednio ocieplany, więc z pewnością nie będziemy musieli się martwić, iż będzie nam w nim chłodno, albo niewygodnie. Jeśli pogoda nie jest jeszcze bardzo zimna, by równie korzystnie i elegancko się prezentować, wystarczy fajny żakiet.

Zadbajmy o odpowiednie ciepło

Wiemy, że każdy pragnie się prezentować niesamowicie, a równocześnie także chce, żeby było mu wygodnie oraz właśnie dlatego zanim poweźmiemy końcową decyzję, czy chcemy płaszcz czy kurtkę, to musimy przeanalizować każde za i przeciw. Musimy zobaczyć jak przeważnie spędzamy czas na dworze, w jaki sposób się poruszamy, no oraz oczywiście należy się zastanowić nad kolorem, ponieważ w czarnym będziemy słabo widoczni na drodze jak tylko robi się szaro, a znowu biały może sprawić, iż co chwilę będziemy musieli prać, a więc będziemy musieli mieć dodatkowo coś na zmianę.