Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Odmłódź się z Wellderm

dermatologia, skóra
Wellderm to niezwykłe Centrum oferujące bardzo rozległy zakres zabiegów z dziedzin: medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna i dermatochirurgia. Prócz tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Mezoterapia bezigłowa pozwala w krótkim czasie i bezboleśnie podać skórze niezbędnych substancji odżywczych. Do tego celu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji, zabieg polega na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. Na skutek tego substancje odżywcze aktywne mogą być swobodnie i szybko dostarczone w głąb skóry.

dermatologia, zabiegi estetyczne

Depilacja laserowaDepilacja laserowa to obecnie najskuteczniejsza metoda trwałego likwidowania nadmiernego owłosienia. Za pośrednictwem nowatorskiej technologii IPL zabiegjest szybki i totalnie bezbolesny – zabieg jest wyjątkowo skuteczny.

OdmładzanieStarzenie skóry pojawia się, kiedy pod wpływem czynników wewnętrznych i zewnętrznych pojawiają się zmiany w strukturze skóry. Stopniowo znikają włókna kolagenu i elastyny, natomiast w tkankach spada zawartość składników nawilżających. Dlatego skóra traci sprężystość i jędrność, pojawiają się kolejne zmarszczki. Starzenia nie da się całkowicie zatrzymać, jednakże za pośrednictwem specjalnych zabiegów można w znacznym stopniu spowolnić i złagodzić jego przebieg.

Kwas hialuronowy – zabiegiKwas hialuronowy wspólnie z włóknami elastyny i kolagenu – decyduje np: o elastyczności skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom kwas – tutaj – pozwala utrzymać poprawny stopień nawilżenia tkanek. Kwas hialuronowy pełni ponadto funkcję nośnika, umożliwiając transport substancji. Wraz z upływem czasu jego działanie maleje, co w rezultacie doprowadza do pojawiania się zmarszczki. Ten proces można skutecznie zahamować i odwrócić stosując kwas hialuronowy.

Makijaż trwałyPozwala zaakcentować naturalne piękno twarzy. Podkreśla walory urody i zakrywa niedociągnięcia. Dzięki makijażowi nawet natychmiast po przebudzeniu buzia jest świeża a uroda (sprawdzone zabiegi na modelowanie sylwetki) łagodnie podkreślona. Wyśmienicie zastępuje powszedni makijaż. Idealny makijaż permanentny potrafi dostosować się wyrazem i barwą do urody w ten sposób, by stanowił jej idealne uzupełnienie.

To tylko wybrane zabiegi jakie oferuje Wellderm, wszystkich zainteresowanych zapraszamy na do odwiedzin strony