Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Dlaczego nie warto wzorować się wyłącznie najnowszymi trendami ale posiadać swój sposób ubierania oraz poczucie estetyki

torebka damska
Obecne kierunki w modzie pokazują teraźniejszy świat – są kontrastowe, są zadziwiające, bywają spokojne, czasem są szybko przemijające a czasami długie. Kierunek w modzie to element kultury tak jak muzyka czy teatr. Nie wystarczy wiedzieć dokąd pójść, należy też wiedzieć jak iść.

duże zakupy
Źródło: pixabay.com
Różnorakie okoliczności, różne odzienia a przede wszystkim rożne dodatki dopasujemy udając się na spektakl muzyczny do operetki, inne na widowisko gwiazdy rocka, zupełnie inne dodatki zabierzemy na pokaz kultury współczesnej. Jednym z zasadniczych dodatków stroju dobieranych przez panie jest torba.

Decydując się na zakup w sieciowym sklepie z torebkami, możemy spodziewać się szerokiej oferty i atrakcyjnych cen. Pierwszą zasadą jest odpowiednie wybranie torby do okoliczności. Czym bliżej wieczoru, a uroczystość bardziej formalna, tym torba mniejszych rozmiarów. Sporej wielkości, ciężkie z natury rzeczy torby (kliknij), zwieszające się z ramienia pani w balowej sukience, popsują ogólny efekt. Na wieczorne okazje odpadają także torebki z materiału, za to świetne będą te z z naszytymi świecidełkami, lakierowane czy z koralików. Zasada kolejna – im kobieta niższego wzrostu i szczuplejsza, tym torebka mniejsza i z małą ilością cekinów.

zobacz tu
Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Drobniutką kobietę wielka, workowata torba, przewieszona przez ramię, przygniata do ziemi. Podobnie czyni to torebka nabita ćwiekami, z dużą ilością frędzli, ozdobnych suwaków. Kobieta wysokiego wzrostu, a w dodatku dobrze zbudowana może sobie pozwolić na torebkę wielką, nabitą ćwiekami, z mnóstwem frędzelków czy też ozdobnych suwaków. Ta sama kobieta z malutką torebeczką nie będzie wyglądać dobrze. Po trzecie powinniśmy umieć dopasować torebki do stylu i barwy ubioru. Mnóstwo kobiet zakłada miejskie plecaczki w zamian torebki. Ponieważ takie są aktualnie na topie. Mimo wszystko szykowny strój i nawet najpiękniejszy na topie plecaczek – jakoś trochę się gryzą.