Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Dobry żart jest w na TOP-ie – czyli o zabawnych ubraniach

T-shirt
W dzisiejszym świecie człowiek jeśli nie chce zostać w tyle musi nie tylko dorównywać innym, ale także spośród innych się wyróżniać, jeżeli chce być zauważony. Wykorzystujemy w tym celu mniej lub bardziej wyszukane sposoby, żeby wybić się z tłumu i pozostać zapamiętanym. Najczęściej swoją oryginalność akcentuje się poprzez urodę (interesujący odcień włosów, nieskazitelna cera, dokonała sylwetka, wytatuowana skóra), ale także poprzez ubrania.

T-shirt
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Zwłaszcza ten drugi sposób jest dość popularny i ochoczo wybierany, gdyż w wielu przypadkach przy niewielkim nakładzie finansowym możemy rzeczywiście wyróżnić się na tle otoczenia.Dobrym przykładem są między innymi śmieszne koszulki męskie bądź damskie, które można kupić w niejednym sklepie. Niemniej, to, jakie wrażenie będziemy sprawiać dzięki tego rodzaju koszulce zależy od kilku czynników i nie zawsze pierwsza lepsza koszulka z hipermarketu będzie udanym wyborem. Zabawne koszulki nie oznaczają bowiem, że kupująca je osoba ma prezentować się kiczowato i „śmiesznie”, ale w tym bardziej ironicznym kontekście. Odpowiednio dobrana koszulka z żartem będzie przyciągać uwagę innych i budzić pozytywne reakcje.

Śmieszne koszulki mogą być śmieszne dzięki wykorzystaniu interesującego hasła lub nietuzinkowej grafiki. Czasem nawet zwyczajna biała koszulka – do sprawdzenia na tej stronie – z normalnymi napisami może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeżeli hasło na niej zamieszczone jest rzeczywiście zabawne. Jednostki, które decydują się na tego rodzaju koszulki chcą w ten sposób podkreślić swoją osobowość. Przeważnie noszą je osoby, które mają dystans do siebie i do innych. Z reguły też koszulka (zobacz co oferuje portal 2xldo8xl.pl) tego rodzaju może sporo powiedzieć o jej posiadaczu.

T-shirt
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Mężczyźni i kobiety mogą w zabawny sposób wyrazić siebie, swoje potrzeby lub upodobania, a także swoje antypatie i przekonania. Żart od zawsze był i jest doskonałym sposobem na to, by przekazać coś na swój temat i o świecie w sympatyczny i do przyjęcia przez każdego sposób, nawet, jeśli chodzi o rzeczy trudne i niełatwe do zakomunikowania. Śmieszne koszulki można bez problemu kupić w internecie (nietypowe koszulki). Znajduje się tu szeroki ich asortyment, dzięki czemu na spokojnie można obejrzeć każdą koszulkę z osobna i sprawdzić, która z nich rzeczywiście odpowiada naszemu poczuciu humoru.