Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Dowiedz się więcej o swoim lekarzu

Szczepienie przeciwko grypie
Szczepienie przeciwko grypie
Autor: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.
W tym kraju ciągle narzeka się na służbę zdrowia. To smutne, ale, rzeczywistość jest taka, że jest niejeden powód. Wielomiesięczne kolejki, przepracowani lekarze, wiecznie skwaszone pielęgniarki – to codzienność rodzimych szpitali i przychodni. Oczywiście można uniknąć takich zdarzeń, gdy wybierzemy niepubliczną służbę zdrowia, ale to wiąże się z dodatkowymi, niemałymi nakładami finansowymi. To bardzo przykre, ale nie widać w przyszłości możliwości odmiany i pozostaje nam jedynie uzbroić się w cierpliwość, albo wydawać spore pieniądze na każdą wizytę.

By możliwie ograniczyć niemiłe doświadczenia należy wiedzieć, jakie opinie ma lekarz, do którego idziemy. Warto zapytać znajomych. Na pewno nam poradzą, opowiedzą o wizycie i o profesjonalizmie lekarza. Opinie o lekarzach są różnorodne, zdarza się że sprzeczne, ale dobrego specjalistę docenią wszyscy.

Rankinglekarzy.pl - opinie o lekarzach
Źródło: Rankinglekarzy.pl

kolejnym źródłem wiadomości bywa internet. Jest mnóstwo stron internetowych zbierających oceny przychodni. Sprawdźmy je, zanim zapiszemy się na wizytę, wpisując w wyszukiwarce różne słowa”polecany stomatolog”, „ginekolog ze szczecina”, „dobry ginekolog”. Jeśli coś jest wybitnie fatalne w danej przychodni, na pewno się o tym przekonamy. pacjenci z chęcią dzielą się swoim zdaniem, szczególnie gdy potraktowano ich bardzo dobrze lub fatalnie.

Lekarze sami często zapoznają się z ocenami swojej pracy. Większość z nich bierze sobie do serca zdanie pacjentów i modyfikuje swoje zachowanie, co od razu widać w ocenach. Zwracajmy zatem uwagę na terminy zamieszczenia opinii. Jakiś odsetek specjalistów jednak nie wykona takich kroków i tych powinniśmy unikać. Przykład paru polecanych specjalistów:- Joanna Pabich-Worożbit – ginekolog- Bohdan Pawlicki – urolog- Andrzej Sankowski – chirurg plastyczny

Choroby to prywatny i drażliwy temat, dlatego zachowanie specjalisty jest bardzo istotne. Poczytajmy dobrze opinie o lekarzach, u których chcielibyśmy się leczyć. Tym sposobem uda się nam uciec od nieprzyjemności.