Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Dress code to niemalże biblia wszystkich osób pracujących w firmach, gdzie oficjalny strój dodaje powagi i zaświadcza o ich profesjonalizmie

Buty do garnituru
W wielu oddziałach światowych koncernów, w placówkach dyplomatycznych lub instytucjach bankowych wszelkiego typu pracujący tam wydają się być powycinani z szablonu. Charakterystyczny ubiór, niemalże jednakowe buty i niemalże identyczny wyraz twarzy powoduje, że wszyscy czują się podobni do siebie, niezależnie od tego jakie zajmują miejsce w firmie. Nie dziwi więc, że rygorystycznie narzucane zasady dotyczące stroju nikomu nie przeszkadzają.

Co więcej, pracownicy nawet wolą takie rozwiązanie, gdyż nikt nie wyróżnia się specjalnie, dzięki czemu równość wydaje się zostawać zachowana. Chętnie przystają zatem na ubieranie się według ustalonego wewnętrznymi regulaminami wzorca, mogąc oszczędzić sobie jednocześnie ciągłego zastanawiania się, czy w danym zestawie prezentuje się korzystnie, albo czy wybrany dzisiaj garnitur nadaje się do pracy, czy lepiej ubrać coś innego.

Znając zasady panujące w danej firmie nie trzeba jakoś bardzo zaprzątać sobie głowy drobiazgami, przy założeniu, że posiada się w szafie kilka żelaznych zestawów przeznaczonych do pracy.

Buty męskie
Autor: Clarks
Źródło: Clarks

Ale nawet w takim wypadku trzeba pamiętać o detalach, które mogą wpłynąć na to, jak zostanie się odebranym zarówno przez kolegów z pracy, jak również kontrahentów.Najważniejszym elementem zwieńczającym poprawnie stworzoną stylizację jest właściwie wybrane buty biznesowe. Choć wydaje się to nieistotne, wybranie właściwej pary butów na daną okazję i do konkretnego stroju nie należy tak naprawdę do łatwych zadań. Ważny jest tutaj nie tylko kolor, lecz również wzór butów, który powinien dodatkowo współgrać z kilkoma innymi dodatkami. Autor:

Zarówno obuwie biznesowe dla pań, jak i obuwie biznesowe proponowane dla panów powinno być doskonałej jakości, umiarkowane pod względem fasonu oraz liczby zdobień a w pierwszej kolejności musi być doskonale dobrane do kroju garnituru czy garsonki. O dziwo, w przypadku mężczyzn rozróżnia się większą liczbę krojów obuwia biznesowego niż wśród butów dedykowanych do oficjalnych kobiecych stylizacji.

Ten bardzo interesujący wpis posiada swe analogie na innych stronach. Kliknij zatem na hiperłącze (https://www.bizuteriaperlei.pl/kategoria/pierscionki-srebrne-z-cyrkonia) i przejrzyj je.

/J]