Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Działające zabiegi proponowane przez dermatologię oraz medycynę estetyczną

Zabieg kosmetyczny
Medycyna oraz dermatologia estetyczna oferują współcześnie szereg różnych zabiegów mających działanie na nasze zdrowie oraz urodę. Dużo osób decyduje się na skorzystanie z zabiegów proponowanych przez medycynę estetyczną, bowiem przynoszą one nadzwyczaj wyśmienite wyniki, a jednocześnie nie potrzebują używania skalpela, są więc o wiele bardziej bezinwazyjne oraz skuteczne.

Nogi
Autor: Mustela
Źródło: www.mustela.pl
Jednym z popularnych zabiegów dermatologii estetycznej jest zamykanie naczynek na nogach. Wyraziste naczynka nie prezentują się ani ładnie, ani estetycznie, osoby borykające się z tymi problemami w wielu przypadkach wstydzą się wyglądu swoich nóg. Na szczęście dermatologia estetyczna proponuje współcześnie sprawne usuwanie naczynek na nogach przy użyciu wielu pewnych i funkcjonalnych metod. Zamykanie naczynek na nogach to bezproblemowy oraz nieskomplikowany zabieg, jaki polega na naświetlaniu rozszerzonych naczynek laserem co sprawia, że krew w naczynku zostaje podgrzana, a to z kolei prowadzi do jego trwałego zamknięcia.

Medycyna estetyczna (np. witryna internetowa) proponuje też peeling chemiczny. Dzięki nałożeniu na skórę odpowiednich związków chemicznych, jakie mają należyte stężenie, kolagen skóry rekonstruuje się, dzięki czemu skóra jest zdrowsza i bardziej jędrna. Peeling chemiczny skutecznie likwiduje oznaki starzenia się skóry oraz działa odmładzająco. Medycyna (www.dermamed.com.pl/oferta/lipoliza-iniekcyjna) estetyczna pozwala również na efektywne wyleczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Jest to wywołane osłabieniem mięśni Kegla, jakie przez nieprawidłowe kurczenie się nie trzymają cewki moczowej.

Kobiece uda
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Naturalnie problem ten jest ogromnie niekomfortowy, co więcej może prowadzić do rozmaitych powikłań, w związku z tym niewątpliwie warto go usunąć i zdecydować się na wysiłkowe nietrzymanie moczu leczenie. Odbywa się ono z wykorzystaniem specjalnego lasera przez prowadzenie do pochwy wziernika laserowego. Zapewnia ona przekazanie wiązki laserowej, jaka jest stosowana na długości przedniej ścianki pochwy i kanału pochwy. Wykorzystanie tej metody powoduje skurcz kolagenu w śluzówce pochwy. Po około miesiącu od zabiegu wolno dostrzec stały rezultat.