Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Elektrokoagulacja oraz Test Food Detective to na obecną chwilę najbardziej lubiane zabiegi, które użytkują ludzie.

Delikatny problem, czyli cera naczynkowa
Czy na Twojej cerze zalega dużo brodawek, ropniaków? Może być to kłopotliwe, boleściwe, natomiast jest rozwiązanie na to, aby się tego pozbyć. Tak samo jest w chwili, jeśli uczula nas pokarm. Częste dolegliwości brzucha i innego typu objawy po pochłonięciu danego pokarmu pouczają nas o tym, iż cierpimy na nietolerancję żywnościową. Oto zabiegi, jakie stosuje się do wyżej opisanych dolegliwości.

Karboksyterapia skutecznie redukuje pomarańczową skórkę
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Zawieranie naczyń krwionośnych z zużytkowaniem prądu wysokiej częstotliwości to elektrokoagulacja, która polega na ścięciu białka tkanek poprzez cieplne jego osłabienie pod wpływem trwałego prądu elektrycznego. Zabieg uzyskiwany jest przy użyciu elektrod, które mogą mieć różnorodny obrys – najczęściej igły zakończonej kulką, noża, bądź elektrody niewymagającej nakłucia skóry stosowanej do bezinwazyjnego zatykania naczynek. Elektrokoagulacja wykorzystywana jest przy kasowaniu: brodawek, torbieli, kaszaków, prosaków, prostych zmian nowotworowych cery, nadmiernego owłosienia, poszerzonych naczyń. Więcej o tym: informacje.

Przeobrażone chorobowo miejsca bądź niechciane zmiany wstrząsa się elektrodą i działa na nie prądem. Drugim często piastowanym testem jest test food detective . Przewlekłe choroby o podłożu dokuczliwym do zdiagnozowania, mogą mieć swoją przyczynę w nietolerancyjności pokarmowej. Jest ona niewłaściwą kontrakcją systemu na pierwiastki pewnych pokarmów, co samo w sobie jest w stanie przejawiać się na sporo forteli.

U niektórych będą to ostre bóle głowy, za to u pozostałych przeciągły zespół jelita drażliwego, bądź zmiany skórne. Na podstawie próbki krwi wziętej z palucha, Test Food Detective pozwala określić artykuły pokarmowe powodujące nadprodukcję przeciwciał typu IgG. Jesteśmy w stanie go zrealizować osobiście w mieszkaniu lub skorzystać z wsparcia lekarza lub dietetyka.

Jak pielęgnować skórę w okresie zimowym
Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

W podobny sposób elektrokoagulacja jak i Test Food Detective mogą wielce ulżyć nam w życiu dziennym. Ten pierwotny zdoła okroić kompleksy, nieładne skazy na sylwetce, które czasem bolą. Dalszy natomiast wyrób przydać się może do odkrycia produktów, jakich nasz układ nie toleruje, a wskutek tego pomóc nam wyzbyć się kłopotów skórnych albo pozostałych uciążliwych chorób.