Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: facet

facet

Nowinki w świecie męskiej mody są dla niektórych facetów tematem tabu, co nie zmienia faktu, że młodzi dżentelmeni i ludzie biznesu lubią i muszą dobrze wyglądać

Model
Pisząc tekst o modzie męskiej już na wstępie trzeba byłoby napisać, że z definicji panowie nie lubią poruszać zagadnień dotyczących trendów obowiązujących w obecnych latach. To, co było modne kiedyś, jest zakładane przez niektórych, szczególnie tych starszych dżentelmenów, i teraz. Nie w każdym przypadku bywa to kwestia przyzwyczajenia – czasami garnitury uszyte przez zmarłego już krawca leżą bardzo dobrze i naprawdę szkoda pozbywać się tych starych ubrań.

Wytrzymałe zegarki posłużą nam dłużej, dlatego warto inwestować w trwałe przedmioty

Zegarki Lorus
Kiedy zdecydujemy się na sprawunek zegarka, to bez wątpienia sporą rolę w naszym wyborze odgrywa jego wygląd, kiedy podoba nam się wizualnie, to jest spora szansa na to, że zadecydujemy się na jego zakupienie. Ale warto też patrzeć na jego wytrzymałość i solidność, tak aby mógł nam on posłużyć przynajmniej przez kilka lat oraz aby zbyt szybko się nie rysowało jego szkiełko na tarczy.