Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: facet

facet

Wytrzymałe zegarki posłużą nam dłużej, dlatego warto inwestować w trwałe przedmioty

Zegarki Lorus
Kiedy zdecydujemy się na zakup zegarka, to z pewnością sporą rolę w naszym wyborze spełnia jego wygląd, kiedy podoba nam się wizualnie, to jest spora szansa na to, iż zadecydujemy się na jego sprawunek. Lecz należy także zwrócić uwagę na jego wytrzymałość oraz solidność, tak aby mógł nam on służyć przynajmniej przez kilkanaście lat i aby nazbyt prędko się nie zarysowywało jego szkiełko na tarczy.

Nowinki w świecie męskiej mody są dla niektórych facetów tematem tabu, co nie zmienia faktu, że młodzi dżentelmeni i ludzie biznesu lubią i muszą dobrze wyglądać

Model
Pisząc tekst o modzie męskiej już na wstępie trzeba byłoby napisać, że z definicji panowie nie lubią poruszać zagadnień dotyczących trendów obowiązujących w obecnych latach. To, co było modne kiedyś, jest zakładane przez niektórych, szczególnie tych starszych dżentelmenów, i teraz. Nie w każdym przypadku bywa to kwestia przyzwyczajenia – czasami garnitury uszyte przez zmarłego już krawca leżą bardzo dobrze i naprawdę szkoda pozbywać się tych starych ubrań.