Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Fachowe artykuły do golenia dla prawdziwych facetów

Akcesoria do golenia
Golenie się to coś, co wielu mężczyznom powoduje wiele kłopotów i nie zawsze może być przyjemne. Sporo mężczyzn musi golić się każdego dnia, co nie tylko wiąże się z obfitą ilością czasu, lecz nierzadko dodatkowo powoduje ból lub nieprzyjemne podrażnienia skóry. Z tego względu mnóstwo panów goli się rzadko czy wcale. Jednak posiadając profesjonalne artykuły do golenia, czynność ta zdoła stać się o wiele prostsza, szybsza oraz znacznie przyjemniejsza.

Produkty do golenia dla mężczyzn
Autor: scott feldstein
Źródło: http://www.flickr.com
Pośród standardowych artykułów do golenia na pewno musi znaleźć się porządnie dopasowana pianka do golenia oraz krem bądź płyn po goleniu, jaki łagodzi podrażnienia i sprawia, iż skóra jest gładka i miękka w dotyku. Niezbędne jest też dopasowanie wyśmienitej żyletki, szczególnym zaciekawieniem pośród mężczyzn cieszą się żyletki astra, jakie nie tylko cechują się przystępną ceną, ale równocześnie gwarantują szybkie, gruntowne i komfortowe golenie. Aktualnie znajdziemy przeróżne rodzaje żyletek Astra, takie jak ogromnie ostre żyletki Astra Superior Stainless for Safety Razors czy też nieco bardziej łagodniejsze żyletki Astra Platinum. Każdy z panów może więc dostosować właściwy rodzaj żyletek dla siebie.

Przeczytaj większą ilość szczegółów, a poznasz dodatkowe materiały, które z pewnością również Cię zainteresują. Nie czekaj więc i użyj linku wyburzenia budynków.

Więcej na

Twarz mężczyzny
Autor: Gregorio Puga Bailón
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki dobrym artykułom do golenia zdołasz uniknąć draśnięć i zranień, zaś sam proces golenia będzie łatwiejszy oraz szybszy. Niemniej nieraz każdy mężczyzna może przez nieuwagę się zaciąć, w takiej sytuacji wskazane jest posiadać sztyft osma doskonały na skaleczenia po goleniu. Jest to artykuł bardzo wysokiej jakości sporządzany z ałunu, sporządzany ręcznie przez francuskiego fabrykanta Osma Laboratoires, działa łagodząco i ściągająco ekspresowo tamują krwawienie, posiada też właściwości bakteriobójcze. Ałun potasowy mieszczący się w sztyfcie Osma jest produktem bezapelacyjnie naturalnym, w związku z tym niewątpliwie sztyft osma sporo góruje nad innymi artykułami na skaleczenia po goleniu. Do tego można kupić go w bardzo niskiej cenie, za 12g produktu zapłacimy ledwie około 12 złotych.