Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: figura

figura

Jak zapewnić sobie młody i piękny wygląd?

Na pewno nie chcemy w tym tekście nikogo nakłaniać na kąpiel w kozim mleku, tak jak to praktykowała piękna Kleopatra. Nie pochwalamy też demonicznych skłonności Krwawej Hrabiny, siostrzenicy Stefana Batorego, która według rozmaitych przekazów zagwarantowała sobie wieczną młodość dzięki krwi swoich poddanych… We współczesnym świecie istnieją bardziej cywilizowane rozwiązania, by utrzymać swój młodzieńczy wygląd na wiele lat.

Klasyczny sweter podstawą każdej garderoby

Prezentujemy najbardziej uniwersalną część garderoby – tak i kobiecej, jak i męskiej – elegancki sweter. Dzięki dzisiejszym technologiom wytwarzania nie jest złem koniecznym.Nierzadko kojarzymy sobie sweter z czymś gryzącym skórę i trudnym w praniu. Współczesne sweterki stanowią doskonałe dopełnienie codziennego stylizacji. Powinny być ubierane zamiast marynarki bądź jako koszula. Obecnie moda lansuje ubieranie swetra na gołe ciało.

Wypełnianie zmarszczek Lubliniec, lipoliza iniekcyjna – zabiegi medycyny estetycznej, które wykonuje bardzo duża liczba pań oraz panów.

Człowiek od dawnych dziejów absorbował oraz interesował się swoim wyglądem. Obywatele od wieków dbali o własny wygląd, starali się wyglądać jak najlepiej zależnie i adekwatnie do okoliczności, w której byli. Wygląd był wyznacznikiem stanu społecznego określonego obywatela. Troska o wygląd zachowała się w obywatelach po dzień dzisiejszy.