Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: figura

figura

Paski – uwielbiamy czy nie cierpimy?

moda damska
W tym sezonie zostałyśmy dosłownie przygniecione paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, wąskie i szerokie. Multikolor albo w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Entuzjastek takich kompletów jest bodajże tyle samo, co przeciwniczek – te twierdzą, że paski pogrubiają i zaburzają proporcje sylwetki.

Piękną być

usta
Powiększanie warg kwasem hialuronowym jest ostatnimi czasy coraz to bardziej modne. Usta to jeden z istotniejszych fragmentów kobiecej buzi, a również ciała, gdzie pełne wargi uważane są za bardziej interesujące oraz kuszące. Zabieg zwiększania warg trwa ok. 30 minut, jest praktycznie bezbolesny i zawsze stosuje się go w znieczuleniu punktowym.

Wypełnianie zmarszczek Lubliniec, lipoliza iniekcyjna – zabiegi medycyny estetycznej, które wykonuje bardzo duża liczba pań oraz panów.

zmarszczki
Człowiek od zarania dziejów zajmował oraz interesował się własnym wyglądem. Jednostki od wieków troszczyli się o własny wygląd, starali się prezentować jak najlepiej zależnie oraz właściwie do okoliczności, w której się znajdowali. Wygląd był znacznikiem stanu społecznego określonego obywatela. Dbałość o wygląd zachowała się w ludziach po dzień dzisiejszy.

Jak zapewnić sobie młody i piękny wygląd?

images
Na pewno nie chcemy w tym tekście nikogo nakłaniać na kąpiel w kozim mleku, tak jak to czynił boska Kleopatra. Nie pochwalamy również demonicznych zapędów Krwawej Hrabiny, bliskiej krewnej Stefana Batorego, która ponoć zapewniła sobie wieczną młodość dzięki krwi swych poddanych… W naszym świecie możemy znaleźć bardziej cywilizowane sposoby, aby zachować swój młodzieńczy wygląd na długie lata.