Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Galanteria ze skóry wspaniałym podarunkiem na każdą okazję

portfel i pieniądze
Dzień Zakochanych to okres kiedy ludzie poszukują podarunków dla swoich partnerów. Zazwyczaj ta okazja jest świętowana przez młodych ludzi, celebrujących nowe zwyczaje. Tenże zwyczaj pobudzany jest przez handlowców przewidujących zwiększenie zysków, czas ten bowiem jest okresem żniw dla sprzedawców wszelkiego typu drobiazgów. Hurtownia galanterii skórzanej już kilka tygodni wcześniej pracuje na całego. Zlecenia napływają obszernym potokiem a obroty znacznie wzrastają.

Portfel
Autor: Jim Le
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecz jasna nie mam nic przeciw ofiarowywaniu sobie drobnych podarunków z dowolnej okazji, jednak trochę denerwuje mnie pewien przymus wywierany na nabywcach w tym czasie. Sympatycy tego święta nie widzą jednakże nic złego w dążeniu za modą która przynosi pozytywne uczucia, nawet gdy nieodzowne staje się otwarcie portfela – oferta. Skoro tak, należy się zastanowić co ukochanej/ukochanemu podarować. Możliwe są dwa sposoby załatwienia tematu; pobudzający do śmiechu jak też rzeczowy. Jeśli znamy naszego partnera odpowiednio długo znamy jakie ma poczucie humoru. Dla jednego będzie to na przykład dowcipna bielizna, dla innych erotyczne gry bądź inny śmieszny gadżet. Dla mężczyzn o bardziej konserwatywnych normach możemy dobrać coś konkretnego a jednocześnie eleganckiego. Kobiety poszukujące takiego właśnie podarku winny wpisać w wyszukiwarce hasło: portfele męskie skórzane, a odnajdą zapewne interesujący prezent dla swojego ukochanego mężczyzny. Elegancki mężczyzna bowiem kieruje uwagę na detale, więc przynajmniej stara się dopieścić je w taki sposób, aby wyglądać pięknie (lecz by nie było widać włożonego w to wysiłku). Niektórzy twierdzą nawet iż – podobnie jak buty – takie gadżety jak portfele męskie skórzane świadczą o ich właścicielach – kliknij tutaj.

Mężczyzna
Autor: Ghislain Berger
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednio dobrany ów obiekt wskazuje na poczucie piękna właściciela a – jeśli jest wykonany na zamówienie – również o jego osobowości. Rzecz jasna dla obeznanej kobiety takie dylematy jaki portfel wybrać – to drobnostka, zadanie do zrealizowania w godzinach między poranną kawą a dotarciem do pracy. Wiadomo bowiem że kolację w tymże dniu sponsoruje dżentelmen, tak więc zadania kuchenne chwilowo zostają odroczone na inną okazję. Chyba iż pichcimy we dwoje.