Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Gdzie kupujesz buty – w sklepie tradycyjnym czy w sieci? Plusy i wady takich rozwiązań

buty sportowe
W czasach, kiedy w internecie można dostać właściwie wszystko, chodzenie do sklepów tradycyjnych wydaje nam się czasami wielkim przeżytkiem. Jeżeli jednak zastanowimy się nad tą kwestią mocniej, można dojść do wniosków, że sklepy tradycyjne oczywiście nigdy nie znikną, a niejednokrotnie są lepszym wyborem niż zakupy przez internet.

stylowe buty
Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj sprawdzamy, co i w jakich konkretnie przypadkach najbardziej się opłaca – weźmy dla przykładu kupno butów.
Sklepy stacjonarne
Wielką zaletą sklepów tradycyjnych jest bez wątpienia fakt, iż przed kupnem możesz przymierzyć buty. Każde buty, niezależnie od tego, czy chodzi o tramplki męskie czy o wysokie damskie szpilki, musi idealnie pasować na stopę właściciela. Oczywiście zazwyczaj kupujemy ten sam Rozmiar, jednakże po pierwsze czasem rozmiarówka konkretnych firm nieco się różni, po drugie natomiast w grę wchodzą jeszcze inne czynniki, które powodują, że but wygodny dla jednej osoby niekoniecznie będzie odpowiedni dla drugiej. Nawet trampki męskie muszą być idealnie dopasowane, więc możliwość przymierzenia butów przed zakupem z pewnością jest ogromną zaletą. Zakupy w sklepie stacjonarnym są również lepszym rozwiązaniem gdy potrzebujemy kupić coś na szybko, bez konieczności oczekiwania na przesyłkę.
zalety zakupów w internecie
Zaletą zakupów w sieci jest z pewnością fakt, iż męskie buty sportowe zwykle można tam dostać w znacznie mniejszych cenach.

buty sportowe
Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet jeżeli doliczysz do ceny obuwia koszty przesyłki, zazwyczaj i tak zapłacisz sporo mniej niż w przypadku zakupów w sklepie stacjonarnym. Dodatkowo zakupy możesz zrobić szybko, właściwie o każdej porze dnia czy nocy, bez konieczności wychodzenia z mieszkania i chodzenia po wielkich centrach handlowych.