Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Gdzie najlepiej znaleźć ładną sukienkę za niewielkie pieniądze?

Karnawałowa kolekcja Glamour i MOHITO
Różnimy się od siebie modelem życia, poglądami na świat, emocjami. Warto z tego ogromnego tobołka, jakim jest nowoczesny świat mody, ostrożnie wybierać stroje dla siebie. Nie we wszystkim będzie nam do twarzy. Dlatego należy znaleźć jedyny w swoim rodzaju styl.

Sukienki na wesele
Źródło: sklep.maximussukienki.pl
Niewątpliwie należy przy tym mieć na uwadze, jakie przedmioty w teraźniejszej chwili są szczególnie modne i ciekawe. Wybór nie jest w tym wypadku sprawą zbyt banalną. W światowej dobie dużego pośpiechu oraz codziennego zabiegania chociażby drobne zakupy, czegoś takiego jak przykładowo stylowe firany mogą okazać się czymś niełatwym, lub bardzo stresującym.

Na nasze szczęście, na naszym rynku odnajdziemy dużo różnych marek, które oferują nam przeróżne propozycje. Każdy producent odzieży stara się wykreować charakterystyczny styl, z którym konsumenci mogą się identyfikować. Można ubierać się tylko w jednym sklepie, ale można także połączyć propozycje znanych firm, jak na przykład Solar. Zawsze decydujmy się na te rzeczy, w których dobrze się czujemy i które dobrze na nas leżą. To są najistotniejsze kryteria przy zakupie ubrań.

Gdy mamy na sobie już modelującą bieliznę, powinniśmy zastanowić się nad doborem właściwego ubioru. Jeśli naszym największym koszmarem jest odstający brzuch, doskonale ukryje go sukienka z baskinką. Ten modowy hit kilku ostatnich sezonów sprawi, że ten problematyczny obszar figury będzie skutecznie zamaskowany. Dodatkowo, ta magiczna falbana pięknie zaakcentuje nasze wcięcie w talii.

kobieta w żakiecie
Autor: Lynda
Źródło: http://www.flickr.com

Chcę w szczególności nieco pozachwalać sukienki koktajlowe – czasy się zmieniają, lecz prawda jest taka, że takowe sukienki (Suknie i sukienki Vila) są ciągle na topie. Nierzadko rozmyślam jak będzie wyglądać moda w przykładowo 2025 roku… Nie mam pojęcia jak, lecz z całą pewnością suknia koktajlowa nadal będzie noszona przez panie. Bo pewne rzeczy nie ulegają zmianom. Zatem jeśli droga czytelniczko szukasz obecnie czegoś niesamowitego, z całą pewnością powinnaś pomyśleć czy może OK nie są sukienki koktajlowe.

Ta sama reguła tyczy się dodatków. To tylko nasza sprawa, czy podobają nam się bransoletki z rzemyków, czy preferujemy stylowe srebro na przegubie. Jeśli już określimy swój styl, bądźmy mu wierni. Przykładowo jeżeli jesteśmy elegantkami wybierzmy apaszkę (w tym miejscu zobacz przykłady: Apaszki i szaliki Apaszki), zamiast szalika zimą. Musimy również być pewni siebie. Jeśli sami do końca nie zaakceptujemy naszego wyglądu, pozostali ludzie bardzo szybko to wyczują. Będziemy łatwym przedmiotem drwin, gdyż, wybierając inność, nie jesteśmy ostatecznie przekonani o słuszności tego wyboru. Pamiętajmy, że świat byłby bardzo szary, gdyby wszyscy byli jednakowi. To właśnie oryginalne jednostki, które nie obawiają się kroczyć swoją drogą, sprawiają, że staje się on taki piękny.