Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Golenie niepotrzebnych włosów – jakie metody są dzisiaj dostępne oraz jakie z nich faktycznie dobrze jest wybrać

miss
żeby wynik końcowy był zadowalający?
Włosy z ciała były depilowane już od wieków, tym samym nie należy się dziwić, że dzisiaj w dalszym ciągu jest to nadzwyczaj popularne, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.

Właśnie z tego powodu na rynku dostępny jest rzeczywiście bogaty wybór metod depilacyjnych, jakie zresztą wyróżniają się dużą popularnością. Przykładem są chociażby akcesoria do golenia, gdyż golenie to bezbolesne i szybkie rozwiązanie. Rzecz jasna, w takim przypadku niezbędna jest odpowiednia pianka. Na szczęście, pianka do golenia (zobacz kompletną ofertę na tej stronie) cena jest z reguły bardzo atrakcyjna. Zadaniem pianki jest ułatwienie poślizgu ostrza po skórze. Panowie, jacy golą twarz często wybierają pędzle, które umożliwiają im rozprowadzić mydło albo piankę do golenia na skórze. Taki pędzel do golenia allegro (http://facetaria.pl/golenie-pedzle-do-golenia-c-148_152.html) można znaleźć w bardzo szerokim przedziale cenowym.
miss
Autor: Axami
Źródło: Axami
Tym mężczyznom, którzy zdecydowali się na używanie tradycyjnej brzytwy może przydać się kamień belgijski (http://facetaria.pl/ardennes-coticule-kamien-do-ostrzenia-brzytew-coticule-standard-150×40-zolty-p-1430.html), jaki służy głównie do ostrzenia. Brzytwa jeszcze kilkadziesiąt lat temu była podstawowym narzędziem wykorzystywanym do golenia twarzy. Osoby, którym zależy na usunięciu owłosienia na stałe mogą z kolei zdecydować się na zabieg laserowy, który obecnie cechuje się ogromną popularnością.

Taki zabieg trzeba przeważnie powtarzać parę razy aż do osiągnięcia zadowalających efektów. Można też wybrać depilator, jaki usuwa włosy razem z cebulkami albo Kremy do depilacji. Bardzo wiele osób decyduje się współcześnie również na usuwanie owłosienia za pomocą wosku albo pasty cukrowej.