Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Golnie może stać się miłym rytuałem, musisz tylko kupić dobre elementy

mężczyzna
Męski zarost, jak wąsy czy broda, potrzebuje właściwej pielęgnacji, tak samo, jak jest w przypadku włosów. Od tego, czy zarost bywa zadbany zależny staje się wizerunek mężczyzny. Golenie to tradycyjny zabieg, dzięki któremu zarost przedstawia się ładnie. Nie wszyscy panowie jednakże lubią tę chwilę poranka, bo w licznych wypadkach golenie bywa niekomfortowe a czasami nawet bolesne. Można temu zaradzić, sięgając po pewne i sprawdzone akcesoria do golenia.

Kup właściwe artykuły do golenia
golenie
Autor: Raymond Bryson
Źródło: http://www.flickr.com

Jak przebiega zabieg golenia zarostu? Wielu mężczyzn musi golić się co dzień lub prawie codziennie, ponieważ mają mocny zarost. Do golenia wykorzystuje się maszynki do golenia, jednorazowe albo z wymiennymi ostrzami. Coraz więcej golących decyduje się nabyć maszynkę elektryczną. Taki sprawunek to świetna inwestycja, bo taka golarka służy troszkę dłużej oraz nie potrzeba kupować „jednorazówek”. Niejednokrotnie mężczyźni decydują się wrócić do tradycyjnych narzędzi, jak choćby brzytwa. Brzytwa z sukcesem jest stosowana do usuwania zarostu na twarzy, szyi oraz bokobrodów – Brzytwa. Dziś takie wyposażenie możemy zakupić w dobrych sklepach z akcesoriami do golenia, jak też w sklepach online ich producentów.

Potrzebny będzie pędzel W sytuacji, jeśli kupi się brzytwę, powinno się pomyśleć też o zakupie pędzla. W czasie wyboru rzeczonego elementu należy skupić się na rzeczach odznaczających się doskonałą klasą. Bez wątpienia znakomite właściwości uosabia pędzel badger – pędzel badger. To wyposażenie charakteryzujące się rzeczywiście znakomitą klasą i chociaż dostępne jest w nieco wysokich cenach, z pewnością zadowoli każdego użytkownika.

Nie zapominaj o kosmetykach
brzytwa
Źródło: flickr.com

Artykuły do golenia to nie wszystko, potrzeba nabyć też właściwe kosmetyki do pielęgnacji skóry – akcesoria do golenia. Męska skóra nie jest aż tak delikatna jak damska, jednak pod wpływem golenia może być podrażniona lub bolesna. Nierzadko zjawiają się na niej wypryski albo zacięcia, które należy odpowiednio pielęgnować. Uczucie podrażnienia nie bywa przyjemne, zatem trzeba mu zaradzić, wykorzystując odpowiednie kosmetyki. Pomagają one nadać ostrzu dobry poślizg i spowodować, że golenie stanie się szybsze i przyjemniejsze.