Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Interesujące a także różnokolorowe dodatki

kobieta w okularach
Kolorowy akcent w codziennej stylizacji może zupełnie zmienić charakter całego stroju. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze albo kształcie skupiają spojrzenia, lecz mogą też wiele powiedzieć o osobie, jaka je zakłada.

Praktycznie oraz charakterystycznie.

kobiety w okularach słonecznych
Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary przeciwsłoneczne kojarzą się zwłaszcza z latem, lecz możemy je naturalnie zakładać niezależnie od pory roku. Choć z pewnością nie zaliczają się do nieczęsto spotykanych dodatków, to wbrew pozorom wcale nie muszą być sztampowe. Okrągłe lenonki, klasyczne bądź z biżuteryjnym zdobieniem – wszystko zależy od tego, jaki styl ubioru preferujemy. Osoby, jakie pragną wyróżnić się z tłumu, mogą stawiać na oprawki w rażących barwach bądź wybrać ciekawy deseń, jak na przykład paski, kropeczki lub serduszka.

Entuzjastki tego ostatniego wzoru bez trudu znajdą także oprawka (zobacz kontynuuj) w tym kształcie. Jak najbardziej okulary (www.rajsoczewek.pl/przeciwsloneczne?filtr=10000,12) przeciwsłoneczne to nie jedyny użyteczny dodatek, jaki może pokazać charakter ich właścicielki. Równie dobrze zadanie to spełni torebka. Przyjęło się, że te na lato powinny być pastelowe, z kolei zimą chętniej nosimy torebki brązowe albo czarne. Warto jednak mieć na względzie także bardziej odważne kolory albo wesoły wzór. W ten sposób nudny dodatek będzie interesującym elementem stroju.

Coś dla panów

Jednym z głównych elementów garderoby każdego eleganckiego pana jest na pewno garnitur. Oczywiście ciężko z nim poszaleć, jeśli chodzi o kolory, ale można trochę ten oficjalny strój ożywić, np. krawatem. Coraz częściej też stosuje się butonierkę, a zatem małą dziurkę w klapie marynarki. Niegdyś ozdabiano ją kwiatem, współcześnie jego miejsce zajmują pinsy, czyli eleganckie znaczki, jakie również w sprzedaży są w wielu sklepach z dodatkami dla panów- strona. Oprócz tego możemy też wybrać pinsy na zamówienie.

modna marynarka
Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Na bardziej uroczyste okazje panowie mogą wybrać spinki do mankietów, które wcale nie muszą być oklepane oraz mogą mieć kształt nawiązujący do pasji osoby je noszącej. Warto przy tym nadmienić, iż pinsy na zamówienie także można dostosować do tego, czym zajmuje się mężczyzna ozdabiający w ten sposób garnitur. Jak się okazuje, również elegancki ubiór można nieco ożywić oraz przełamać jego charakter, a sposobów jest dużo. Oczywiście trzeba pamiętać o umiarze – pinsy zakładane do pracy muszą być stonowane-