Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Jak dopasować torebkę do sytuacji?

kobieta z torebką
Torebka jest zauważana jako pewnego rodzaju atrybut kobiecości, jednak do spełnienia ma szereg całkowicie innych ról. Objawia ona styl kobiety, jej osobowość, ale jednocześnie jest funkcjonalnym dodatkiem jak też ozdobą całego stroju.

torebki
Źródło: kraina-stylu.pl
Kupując torebkę, powinniśmy wiedzieć, jakie będzie jej zastosowanie. Jeżeli ma to być torebka [http://www.poptrade.pl/offers/torby-53/], jaka będzie jedynie dopełnieniem garderoby wieczorowej, nie będziemy się rozglądać za wielkimi workami, w jakich można zmieścić wiele rzeczy. Do takiej kreacji torebka powinna idealnie pasować, zarówno odcieniem, jak i stylem. Wbrew pozorom to dokładnie takie dodatki, jak dla przykładu torebka decydują o całkowitym designie naszego ubioru. Warto zatem poświęcić wiele uwagi temu, ażeby wybrać właściwą torebkę. Nierzadko może ona kosztować więcej aniżeli nasza sukienka – przetestuj.

Najlepiej do kreacji wieczorowej dobrać stosunkowo małą torebkę, jaka będzie estetycznym uzupełnieniem. Nie zmieścimy w niej wielu obiektów, ale na szminkę, klucze do samochodu i pieniądze powinno starczyć miejsca. Torebka do kostiumu wyjściowego powinna przykuwać spojrzenia, ale jednocześnie winna dobrze komponować się z kierunkiem a także kolorystyką naszego stroju. Na wieczorowe przyjęcie warto wybrać torebkę na łańcuszku, bądź ze zdobieniami z cyrkonii, cekinów itp. Im mniejsza torebka, tym bardziej będzie ona pasowała do całej sytuacji.

Kompletnie inne kryteria doboru musimy przyjąć, jeżeli kupujemy torebkę do noszenia na co dzień. Jej rozmiary będą dużo większe, acz to zależy od naszego zajęcia. Z pewnością większą torebkę kupi studentka, która nosi z sobą książki a także notatki, a mniejszą szykowna bizneswoman, która prócz torebeczki ma ze sobą najczęściej aktówki damskie. Każda dama świetnie wie, które rzeczy musi nosić ze sobą. Musi zatem dobierać torebki w ten sposób, aby wszystkie niezbędne jej na co dzień przedmioty zmieściły się do torby. Czasem kobieta nosi ze sobą wyłącznie portmonetkę, klucze oraz telefon, zaś czasem pół kosmetyczki, podręczniki jak też wiele innych przedmiotów.

torebka
Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Naturalne jest to, że każda pani potrzebuje troszeczkę innej torebki. Istotne jest, ażeby torebka była wygodna – ani zbyt mała, ani zbytnio duża. Torebka powinna bowiem spełniać role praktyczne. Powinna mieć zatem stosowną dla użytkowniczki ilość komór. Teraz starczy wyszukać dobry sklep z torebkami, i można wybrać coś dla siebie – przejrzyj.