Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Jak najlepiej wyposażyć gabinet kosmetyczny?

kobieta
Planujesz założyć własny gabinet odnowy biologicznej? Fantastyczna koncepcja! Oto garść użytecznych wskazówek, które wesprą cię w tym przedsięwzięciu. Przede wszystkim namierz atrakcyjną lokalizację na twój gabinet, najkorzystniej w środku metropolii.Kiedy już skończysz projektować wystrój, kolej na zdobycie przyrządów. Najistotniejszym elementem w salonie odnowy biologicznej jest autoklaw kosmetyczny.

Autor: Fit4Fun
Spróbuj stworzyć cichą wyspę w centrum ruchliwego miasta, klientki bez wątpienia polubią możliwość wyciszenia się pomiędzy powszednimi aktywnościami. Aby wykreować taki nastrój, trzeba obłożyć lokal sporą ilością roślin. Pomyśl również o spokojnej muzyce relaksacyjnej, lecącej cichutko z dyskretnie umieszczonych głośników. W hallu muszą znajdować się miękkie kanapy.

W Polsce, podobnie jak w grupie państw UE, istnieje nakaz sterylizacji narzędzi zabiegowych. Czyszczenie ekwipunku jest kluczowe, kiedy istnieje szansa zainfekowania klientki. Stąd każdy salon SPA powinien posiadać na wyposażeniu działający autoklaw kosmetyczny (stoły do salonu kosmetycznego), który błyskawicznie oczyszcza brudny sprzęt. Bakterie są likwidowane przez sporą temperaturę i ogromne ciśnienie w czasie paru minut. Pamiętaj, że autoklaw musi zostać dostosowany do typu oprzyrządowania, którego używasz.

kosmetyki
Autor: REF Polska
Źródło: REF Polska

Suszarka hełmowa (czy wartko kupić kombajny kosmetyczne) to następny obowiązkowy nabytek w dobrym gabinecie kosmetycznym. Szybkie osuszanie głowy to rzecz kluczowa. Najlepiej dobrać wygodne siedziska z regulacją kąta, by suszące włosy nie naraziły się na ból krzyża.

Jak już analizujemy zagadnienie siedzisk, należy wspomnieć o innym kluczowym zakupie w twoim prywatnym gabinecie odnowy biologicznej. Fotele fryzjerskie to przedmiot, na którym nie należy skąpić. Zdobądź te, które umożliwiają dużą regulację kąta oparcia i pochylenia, tak, żeby obsługiwana miała wygodnie, a fryzjer miał ułatwioną pracę.

I na koniec praktyczna frezarka do paznokci. Ten świetny sprzęt umożliwia skuteczną korektę płytki paznokcia. Pielęgnacja paznokci to nie wyłącznie regulacja długości, malowanie i oczyszczanie. To także właśnie wyrównywanie nierówności na płytce.

Źródło: