Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Jak należycie przygotować się na pobyt w górach?

buty trekkingowe
Jak odpowiednio przygotować się na odpoczynek w górach? Należy zabrać właściwe stroje oraz dodatki. Wypoczynek w górach latem nie różni się mimo pozorów od tego nad wodą. W górach również się opalamy, chodzimy jak też korzystamy z basenów. Co zapakować, aby być modnym na stoku latem?

Z całą pewnością przeciwsłoneczne (idź pod ten adres okulary przeciwsłoneczne prada) okulary. Promieniowanie w górach bywa bardzo silne. Warto zwracać uwagę na jakość szkieł, jakie nieodzownie muszą być wyekwipowane w filtr chroniący przed promieniowaniem słonecznym. By się wyróżnić, sięgnij po designerskie szkła, interesujący wzór, zabarwienie, tworzywo wykonania, (np. tworzywo syntetyczne z metalowymi częściami). Możesz wybrać modele z niezwykłymi odcieniami szkieł. Jakiej wielkości modele nosić? Mogą to być modele z dużymi szkłami, w wersji uniseks. Nadal niezmiernie na czasie są pilotki z kolorowymi szkiełkami oraz cieniutkimi oprawkami (zobacz okulary emporio armani).

Wygodny a także pojemny plecak z wieloma kieszonkami na pewno będzie niezbędnym elementem górskich, pieszych i rowerowych eskapad. Alternatywą dla plecaków mogą być worko-plecaki lub worki, które to entuzjastycznie wybierają panowie. Worki pojawiają się w przeróżnych odcieniach oraz wariantach, z jedną przegródką, ponadplanową kieszenią, na ściągaczu bądź sznurowane. Trendy są worki w odcieniach fluoroscencyjnych, z dowcipnymi inskrypcjami jak też te wzbogacone o nadzwyczajne elementy, jak chociażby skórzane nadruki, naszywki, plastikowe a także metalowe piny, plastykowe aplikacje, itp.

Dresowe spodnie. Są przede wszystkim praktyczne, ale też dobre na bardzo wiele okazji. Posłużą ci podczas górskiej rekreacji, włóczęg jak też spacerów, ale również będą doskonałe na bezczynne popołudnia a także wieczorne grille. Spodnie dresowe sprawdzają się na pogodę jak też niepogodę. Jeśli pragniesz być modny, zabierz ze sobą bardziej streetowe rodzaje zwężane ku dołowi, z opuszczonym krokiem, z ponadprogramowymi kieszonkami, dresy typu baggy, wielokolorowe. Więcej interesujących ofert: buty trekkingowe dla każdego.

buty the north face
Źródło: www.livefortheoutdoors.com

Bardzo ważna sprawa – wygodne buty trekkingowe, ponad kostkę co może ochronić przed jadem potencjalnej żmii. Pogoda w górach lubi płatać figle. Powinnaś być gotowa na każdą możliwość. Tylko najstarsi górale wiedzą, kiedy nadejdzie nagły deszcz i burza. Przydać ci się może kurtka Parka damska przeciwdeszczowa, którą można bez trudności zwinąć oraz schować do plecaka. Do tego przyda się parasol, a także kalosze.