Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Jak nie zaprzepaścić sobie kariery, czyli medycyna w służbie biznesu – garść pożytecznych informacji dla przedsiębiorców

piegi
W trakcie biznesowych meetingów odświętny ubiór może uczynić cuda. Jeżeli wierzyć przewodnikom, to najlepiej włożyć ciemny garnitur, jasnoniebieską koszulę oraz krawat w odcieniu głębokiej czerwieni. Jednakże stosowny ubiór to nie wszystko. Trzeba również zadbać o swoją twarz i dłonie – ta uwaga odnosi się nade wszystko do panów, ponieważ kobiety aż nazbyt dużo czasu spędzają przed lustrem.

tutaj poznasz więcej szczegółów
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Golenie brody, modna fryzura czy dobrze obcięte paznokcie, to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Podstawowe czynności pielęgnacyjne bywają oczywiście pożądane, lecz tutaj trzeba iść krok dalej. Na przykład, gustowna i droga koszula wygląda fatalnie, jeżeli założy ją mężczyzna, który za bardzo się poci – mokre plamy np. pod pachami mogą całkowicie zrujnować reputację kapitalisty. Nadpotliwość nie w każdym przypadku da się wyeliminować zwykłymi kosmetykami, czasami niezbędna bywa wizyta w klinice medycyny estetycznej. Współczesna medycyna zna dużo skutecznych metod walki z intensywnym poceniem, a wybór terapii jest uzależniony od danego przypadku. Jeżeli człowiek biznesu boryka się z tego typu problemem, to na początku usiłuje leczyć nadpotliwość samodzielnie. Jednak gdy popularne preparaty z tlenkiem cynku lub apteczne mieszanki okazują się mało skuteczne, to w takim przypadku pozostaje wizyta u specjalisty medycyny estetycznej. Tylko osoba z wyższym specjalistycznym wykształceniem może zalecić taką kurację, która będzie efektywna: od iniekcji z botoksu po leczenie chirurgiczne Natomiast kobietom, które dość często muszą występować publicznie mogą przeszkadzać liczne przebarwienia na policzkach.

cera z piegami
Autor: Monthly
Źródło: Fotolia

O ile buzia usiana zwykłymi piegami wygląda uroczo, o tyle większych rozmiarów plamki są po prostu nieestetyczne. Babcine kuracje okładami z sokiem z cytryny okazują się nieskuteczne, zatem i w tym przypadku nieodzowna będzie pomoc lekarza specjalisty, który może zalecić zabieg Cosmelan. To fantastyczna kuracja specjalnie dobranym preparatem depigmentacyjnym. Wymieniona metoda leczenia jest skuteczna, a przy tym niezwykle bezpieczna. Choć na rezultaty trzeba czekać około miesiąca, to jednakże warto być cierpliwym. A po udanym leczeniu elegancka bizneswomen być może skusi się również na pozostałe zabiegi, np. likwidacja zmarszczek pod oczami jest teraz bardzo modna.