Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Jak nosić białą bluzkę? Oto najmodniejsze stylizacje!

biała bluzka
Każda kobieta z pewnością znajdzie w swojej szafie białą bluzkę. Jest to ponadczasowy element garderoby, pasuje na praktycznie wszelkie okazje i pozwala tworzyć wiele stylizacji.

Poznaj modne zestawy zainspirowane białą bluzką!

Biała bluzka często kojarzy się z galowym strojem, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać ją do wykreowania rockowej stylizacji. Jeśli preferujesz nieszablonowe zestawienia możesz założyć perfekcyjnie wyprasowaną białą bluzkę do przetartych spodni i skórzanych botków.

Odkryj kolejne podobne bardzo użyteczne źródło informacji na rozważany problem – kliknij tutaj i przeczytaj więcej w tej treści (https://www.czapkiznadrukiem.com/component/virtuemart/czapki-5-panelowe).

W tym komplecie najlepiej sprawdzi się klasyczna biel i czerń.

odsyłam tutaj
Autor: Robbert Bremer
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście biała bluzka może być podstawą wielu eleganckich stylizacji, które świetnie pasują do pracy oraz na spotkania biznesowe – zobacz białe bluzki. Do białej bluzki możesz założyć ołówkową czarną czy granatową spódnicę, a atrakcyjności tej stylizacji nadasz wybierając czerwone szpilki. Taki zestaw podkreśli kobiecość i pozwoli zachować elegancję. Jeżeli chcesz dobrze prezentować się w pracy, ale rano starcza Ci czasu na prasowanie, wybierz koszulę ze specjalnej, niegniotącej się tkaniny. Pamiętaj, że koszulę możesz nosić nie tylko idealnie zapiętą. Po pracy zdecyduj się na outfit na ludzie, w którym koszulę można zapiąć pomijając parę guzików od dołu, aby zawiązać końce koszuli robiąc supełek. Rękawy możesz podwinąć, w ten sposób zyskasz większą swobodę w czasie wykonywania różnych czynności.

Do takiej stylizacji sprawdzą się jeansy, komfortowe trampki lub baleriny oraz niebanalna kolorowa biżuteria. W czasie wakacji białą koszulę możesz nosić z szortami i espadrylami, dzięki czemu zagwarantujesz sobie świeży oraz stylowy wygląd.