Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Jak nosić skórzane torebki?

Torebka damska kuferek skórzany Ynes
Zwykło się mówić, że damska torebka pomieści wszystko. Klucze, małe lusterko czy ulubiona zabawka dziecka – to jedynie nieliczne przykłady. Ale aby było to możliwe, musi być wykonana z porządnego, trwałego materiału i mieć mocne szwy. To, z czego powstała torebka, ma nie tylko estetyczne, ale też praktyczne znaczenie i przede wszystkim ma wpływ na jej charakter. Z tego względu panie miłością absolutną obdarzyły torebki skórzane.

Czerwona torebka
Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzana torebka jest jednym z nieśmiertelnych klasyków. Ponadczasowa, funkcjonalna, czego chcieć więcej? Torebki ze skóry naturalnej odnajdą się w każdych okolicznościach – zależnie od fasonu.Nie ma co zastanawiać się czy warto w nie zainwestować, gdyż towarzyszyć nam będą długie lata. Podkreślmy, że atrakcyjne ceny gwarantują hurtownia torebek. Tu więcej: portfele skórzane.

Czarna listonoszka, to nie tylko wygodny, ale również najmodniejszy dodatek dopełniający stylizację. Można ją łączyć dla ciekawszego efektu z delikatnymi sukienkami, bądź nawet koronkami. Jej drapieżny charakter złagodzą jasne, pastelowe kolory. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu bardziej rockowej stylizacji, wystarczy zestawić torebkę z rurkami, topem z sieciówki oraz ciężkimi butami. Przestała działać już zasada Jackie Kennedy (torebka i buty w tym samym kolorze), w związku z tym stylizacje są bardziej oryginalne.Do niedawna uważano, że takie modele torebek pasują tylko kobietom młodym, panie dojrzałe były skazane wyłącznie na klasyczne modele – do ręki. To już przeszłość, ponieważ dziś styliści zdecydowanie odrzucają wszelkie modowe konwenanse. Najnowsze wpisy: zobacz.

Torebka klasyczna, w kształcie trapezu lub prostokąta to idealny dodatek do pracy i na wieczorną kolację, możemy ją nosić nawet na zakupach. Najlepiej komponuje się z klasycznymi ubraniami. Najbardziej elegancka i zawsze na czasie, będzie torebka w kolorze czarnym.

Nieważne, na który model się zdecydujemy, możemy być pewne, że doda nam ona klasy, gdyż torebki ze skóry naturalnej od zawsze kojarzyły się z luksusem i nic zanosi się, by któregoś dnia utraciły ten status.