Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Jak nowoczesne panie po czterdziestce walczą z defektami urody oraz oznakami upływającego czasu

zmarszczki
Można by odważnie powiedzieć, a nawet krzyknąć, że świat oszalał na punkcie przepięknego wyglądu, a niebanalna uroda staje się przepustką do kariery w show biznesie i nie tylko. Na śliczne i wysmukłe kobiety czekają tak światowe wybiegi, jak i stanowiska w rewelacyjnie działających koncernach. Najprawdopodobniej każdy potwierdzi, że modelka musi prezentować się niezwykle atrakcyjnie, ale może nie każdy uświadamia sobie, że sekretarka także ma mieć nienaganną postawę oraz miłą aparycję.

usuwanie zmarszczek
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Dbanie o swoją urodę właściwie nie jest uzależnione od metryki. Tak panie po czterdziestce, jak i po sześćdziesiątce pragną wyglądać pięknie, a równocześnie szykownie, choć im więcej ma się lat, tym częściej chodzi się do gabinetów chirurgii plastycznej. A hasło usuwanie zmarszczek w Warszawie najczęściej wpisują starsze kobiety. Te młode mają na obliczu tylko zmarszczki mimiczne, ale one nie okazują się zbytnio problemowe, gdyż powodują, że wyglądamy naturalnie.

Z kolei słowa botoks Warszawa mogą wzbudzić dwuznaczne odczucia – przecież kolorowe miesięczniki pełne są zdjęć słynnych aktorek, które w wyniku nieumiejętnie wykonanych zabiegów nie są w stanie już dłużej chwalić się swą urodą . Jednak kobiet po czterdziestce takie podobizny w żadnym razie nie zniechęcają i chętnie poddają się serii zastrzyków. Choć zabiegi trzeba co jakiś czas powtarzać, to partnerki czy wdowy chętnie je wykupują, ponieważ taka metoda jest dość efektywna i stosunkowo tania, a co najistotniejsze, hospitalizacja nie jest konieczna.

Niektóre pięćdziesięciolatki decydują się na przeróżnego rodzaju zabiegi, bo mają pracę, w której muszą rewelacyjnie wyglądać, a inne niewiasty pragną najzwyczajniej w świecie dobrze wyglądać, jak również kapitalnie się czuć, by tak rzec, we własnej skórze. Mankamenty takie jak przykładowo nieduża nadwaga, zbyt szerokie biodra bądź mały biust, można w łatwy sposób zakamuflować właściwie dobraną garderobą. Tymczasem zmarszczek pod brwiami już tak sprawnie ukryć nie sposób. Stąd każda bizneswomen wpisuje w internet np. frazę lifting twarzy w Warszawie, żeby w tak zdecydowany sposób pozbyć się mankamentów posiadanej urody. Choć zabieg wiąże się z hospitalizacją, to perspektywa spędzenia w klinice kilku dni wydaje się absolutnie nie zniechęcać zdesperowanych dam.