Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Jak permanentnie wymodelować podbródek i sylwetkę

lipoliza
Wielu ludzi chciałoby polepszyć własny wygląd tak, aby wyglądać ładniej, szczuplej, a często także młodziej. Chociaż osoby z nadwagą sporo razy słyszały o korzyściach płynących ze stosowania różnych diet odchudzających oraz ćwiczeń modelujących, nie każdy jest świadomy, że nawet doskonale prowadzony trening może nie pomagać w ładnym wymodelowaniu ciała – pomimo licznych korzyści zdrowotnych oraz estetycznych są obszary, w jakich komórek tłuszczu nie da się zredukować przez dietę i ćwiczenia. Są to przykładowo takie obszary jak podbródek, fałdy nad kolanami, plecy lub talia.

liposukcja
Źródło: http://www.lipoline.pl/
Wtedy, chcąc pozbyć się tłuszczu w tych trudnych do usunięcia obszarach, pomocne mogą się okazać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dzięki jakim można efektywnie i na długo upiększyć figurę. Bardzo dobrym zabiegiem jest lipoliza, przeprowadzana za pomocą nowoczesnych technologii, i która jest przygotowana właśnie z myślą o redukcji komórek tłuszczowych z niektórych partii ciała –
Polega ona na wprowadzeniu iniekcyjnie substancji, które powodują uszkodzenie komórek tłuszczu, które są później naturalnie eliminowane przez organizm. Dzięki temu tkanka tłuszczowa w wybranych miejscach jest usuwana na długo, a na widoczne efekty nie trzeba również długo czekać. Lipoliza jest efektywna już po pierwszym zabiegu, jeżeli ilość usuwanej tkanki jest nieduża – w sytuacjach wyraźniej zaawansowanych może być konieczne przeprowadzenie paru zabiegów. Zostaje to ustalone podczas wywiadu z lekarzem. Zdecydowanie dobrze być świadomym, że używana sulfatydylocholina bądź mieszanka fosfatydylocholiny i deoksycholatu jest zupełnie bezpieczna dla pozostałych tkanek ciała i zabieg zdecydowanie zalicza się do nieinwazyjnych.

W zależności od potrzeb zainteresowanych można dopasować dawkę, aby zyskać upragniony efekt –

liposukcja
Źródło: http://www.lipoline.pl/

redukcja zależy przede wszystkim od ilości wstrzykniętej substancji. Skutki uboczne zaliczają się do łagodnych – najczęściej w postaci naturalnego opuchnięcia tejże części ciała, na jakiej był przeprowadzony zabieg. Jest to zupełnie naturalne, ponieważ tak przejawia się usuwanie tkanki tłuszczowej przez przeciwciała.

Poza lipolizą interesującym pomysłem na piękne wymodelowanie twarzy oraz sylwetki jest także liposukcja laserowa, metoda również bardzo współczesna i skuteczna – . Jest przeważnie stosowane na twarz ze względu na szczególnie korzystny, długotrwały efekt po zabiegu. Podobnie, jak w przypadku lipolizy, celem jest uszkodzenie tkanki tłuszczowej i naturalne usunięcie przez organizm, ale dodatkowym efektem jest również pobudzenie produkcji kolagenu – dzięki temu skóra jest elastyczniejsza i gładka. Nie wyłącznie jest to o wiele skuteczniejsza metoda, niż standardowa liposukcja, lecz też rezultaty są wyraźne bardzo szybko – czasem nawet dzień po zabiegu, chociaż całkowity efekt kształtuje się przez okres ok. 3 miesięcy.

By dowiedzieć się więcej, zdecydowanie należy posłużyć się narzędziami zamieszczonymi w sieci – można nie tylko poznawać ogrom użytecznych informacji w temacie rozmaitych operacji medycyny estetycznej, ale także zorientować się w cenach , a także opiniach o poszczególnych lekarzach.