Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Jak się przyodziać żeby wyglądać szczuplej

spodnie i legginsy
Jeżeli sądzisz, że najlepszym sposobem na odjęcie sobie paru kilogramów będzie odzienie się na ciemno, jesteś w błędzie! Istnieje parę równie prostych reguł, które pozwalają wizualnie wyszczuplić figurę.

W tak zwanym odchudzaniu wizualnym kolor jest bardzo istotny. Kolory współgrające z typem urody to jeden z prostych sposobów na odwrócenie uwagi od zbyt krągłych kształtów oraz wizualne odjęcie kilku kilogramów wagi. Nie sprawdza się jednakże zamienianie czerni odcieniami ziemi lub innymi odcieniami „maskującymi”. W miejsce nijakich szarości jak też rozmytych beży dobierz barwy intensywne. Poszukaj przykładowo dwukolorowej sukienki, jaka po bokach będzie mieć wstawki w innym odcieniu. Podobny trik wspaniale wyszczupli talię i pozwoli wymodelować sylwetkę nadając jej należytych proporcji.

zobacz
Autor: Inyx
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo istotna zasada tycząca się wyszczuplającej potęgi barw brzmi: ciemny pod spód, jaśniejszy na górę. Wynik „wyszczuplający” da przeto granatowa suknia i narzucony na nią jasny, przykładowo śmietankowy kardigan, nigdy na opak. Dla jeszcze większego efektu sweterek przewiąż w talii paskiem. Wkładanie zbyt dużych ciuchów to jeden z kardynalnych błędów, który dodaje kilogramów nawet niezwykle smukłym kobietom. O ile jednakże one mogą sobie na to przyzwolić, kobiety jakim zależy na wyszczupleniu, muszą raz na zawsze wypchnąć z szafy stroje pozbawione fasonu. Mam w tej chwili na myśli nie tylko bluzki-namioty, ale także spodnie, tuniki, płaszcze. Wielu kobietom, pożądającym wyszczuplić np. biodra bądź zakamuflować nadto wystający brzuch zdaje się, że osiągną ów cel zakładając odzienie o 2 rozmiary za duże – figi wyszczuplające. Jednakże niedostatku wcięcia w talii nie zakamuflujesz przykrywając się obszerną tuniką. Musisz po prostu odwrócić od niej uwagę. Jak to uczynić? Wybierz dopasowaną bluzkę z materiału, który nie przylega do sylwetki. Powinna mieć żywy odcień oraz długość do połowy biodra. Do tego legginsy wyszczuplające.

legginsy
Autor: Inyx
Źródło: http://www.flickr.com
Zapamiętaj, że powinnaś kupować odzienia dopasowane, co nie znaczy obcisłe. Kupuj taliowane marynarki oraz płaszcze, które za każdym razem przewiązuj rzemykiem. Zapomnij o fasonach oversize, pomimo pozorów nie odejmują kilogramów, ale ich dodają.